📦 Dėmesio! Galimi užsakymų pristatymo trukdžiai. Plačiau
📦 Dėmesio! Galimi užsakymų pristatymo trukdžiai. Plačiau

Aukso spalvos LED profiliai

LEMONA electronics parduotuvėse jau rasite ir itin madingos – aukso spalvos – LED profilių. Išskirtinis produktas ne tik leis itin stilingai apšviesti įvairias namų ar biuro erdves, bet ir suteiks naujausias mados tendencijas atitinkantį interjero akcentą. Auksinės dekoratyvinės detalės puikiai dera su tamsiomis, žemiškų tonų spalvomis, šiuo metu dominuojančiomis interjere, be to – tai neblėstančio grožio ir prabangos spalva, kuri išlieka populiari ilgą laiką.

Būk pirmas ir suteik savo erdvei išskirtinumo su kol kas tik LEMONA electronics parduotuvėse randamais paviršiniais ir įleidžiamais LED profiliais. 


Aukso spalvos LED profiliai


Kitos prekės baldų apšvietimui


LED juostos


LED baldiniai šviestuvai


Baldiniai maitinimo šaltiniai


LED jungtys baldams


LED sensoriai


LED profiliai


Priglaistomi LED profiliai

priglaistomi led profiliai

Modernus pasirinkimas kuriantiems šiuolaikišką interjerą. Praktiška, nes užglaistyti profiliai įsilieja į sieną ar lubas. Šviesa sklinda iš linijos, tad puikiai tinka koridoriams, LED juostas galima pritemdyti. Naudojant 168LED/m juostas šviesa tobulai šviečia profilio dangelyje. Išsirinkite!


Į baldus įleidžiami ilgintuvai su USB jungtimis
Nepaliekame nei vieno kliento be sprendimo!

Šias ir daug kitų prekių galite įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje. Neradote tinkamo sprendimo ar turite papildomų klausimų? Susisiekite!
Mums svarbi Jūsų nuomonė, palikite atsiliepimą.


Kontaktai fiziniams asmenims

8700 35 035 arba [email protected]

Kontaktai juridiniams asmenims

[email protected]