LEMONA

Atsinaujimo Vilniaus Naujamiesčio parduotuvė!

Mėgstate puikias naujienas? Mes taip pat! Todėl su džiaugsmu pranešame, kad nuo rugpjūčio 20 d. laukiame Jūsų stipriai atsinaujinusioje ir daug modernesnėje Vytenio g. 22 esančioje LEMONA electronics parduotuvėje! Kviečiame apsilankyti ir pamatyti naujus pokyčius savo akimis bei įsigyti elektronikos prekių dar greičiau ir patogiau.

Kas Jūsų laukia? Naujoji LEMONA electronics parduotuvė nuo šiol tapo erdvesnė, modernesnė ir daug patogesnė. Atsinaujinusioje parduotuvėje rasite beveik 190 kv. m. savitarnos erdvę, kurioje visą reikiamą pagalbą Jums suteiks mūsų profesionalūs, savo sritį puikiai išmanantys ir daugybės metų patirtį turintys konsultantai – pardavėjai.

Atnaujinta parduotuvė turės ypač platų asortimentą – nuo elektronikos komponentų ir elementų iki vaizdo stebėjimo kamerų ir išmaniųjų namų bei miesto valdymo sistemų. Išsirinkti bus dar paprasčiau, nes Jums bus suteikta ne tik visa reikalinga informacija, bet ir galėsite gyvai apžiūrėti ir įvertinti Jus dominančias prekes. Visada stengiamės patenkinti net ir reikliausių klientų poreikius, todėl parduotuvėje rasite daugiau nei 13 000 skirtingų prekių pavadinimų bei virš 5 mln prekių., kurias galima užsisakyti iš LEMONA electronics partnerių.

Vertiname Jūsų laiką, todėl stengiamės, kad apsilankymas parduotuvėje būtų kuo sklandesnis ir greitesnis. Atsinaujinusi LEMONA electronics parduotuvė išsiskiria išmania eilių valdymo sistema, kuri padeda reguliuoti pirkėjų srautus. O itin skubantiems yra skirta papildoma savitarnos kasa, kurios pagalba prekes galėsite įsigyti dar greičiau.

Erdvesnė, modernesnė ir daug patogesnė – tokia yra naujoji Vytenio g. LEMONA electronics parduotuvė, kurioje ne tik apsipirksite daug greičiau, bet ir gausite visą reikiamą informaciją iš tikrų savo srities profesionalų. Iki susitikimo atsinaujinusioje Vilniaus LEMONA electronics parduotuvėje Vytenio g. 22!


Nepaliekame nei vieno kliento be sprendimo!

Šias ir daug kitų prekių galite įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje. Neradote tinkamo sprendimo ar turite papildomų klausimų? Susisiekite!
Mums svarbi Jūsų nuomonė, palikite atsiliepimą.


Kontaktai fiziniams asmenims

8700 35 035 arba [email protected]

Kontaktai juridiniams asmenims

[email protected]