📦 Dėmesio! Galimi užsakymų pristatymo trukdžiai. Plačiau
📦 Dėmesio! Galimi užsakymų pristatymo trukdžiai. Plačiau

Atrinktiems Raspberry PI produktams -20% nuolaida

RASPBERRY PI – nedideli, vienos plokštės kompiuteriai, kuriuos galima rasti kone visose pramonės šakose nuo didelių projektų iki mokyklinių būrelių. Paprasti ir prieinami kiekvienam RASPBERRY PI ypač pasitarnauja leidžiant jaunajai kartai išmokti įgūdžių, reikalingų gyvenant ir dirbant skaitmeniniame pasaulyje. Visą balandžio mėnesį atrinktus RASPBERRY PI produktus galėsi įsigyti su net -20 % nuolaida, tad jei ieškai paprasto bei patikimo sprendimo darbui ir pramogoms, ar edukacinės dovanos – RASPBERRY PI laukia tavęs LEMONA electronics fizinėse ir elektroninėje parduotuvėse.

Nors ir maži, Jungtinėje Karalystėje sukurti ir ištobulinti RASPBERRY PI turi visus kompiuteriui būdingus bruožus: belaidį interneto ryšį, HDMI jungtis monitoriams ir USB jungtis priedams, taip pat pakankamai duomenų apdorojimo galios ir operatyviosios atminties kasdieniam naudojimui.

RASPBERRY PI – kompiuteris, telpantis tavo delne.

Akcijos sąlygos:

  • Nuolaida taikoma nuo mažmeninės kainos.
  • Akcijos nesumuojamos.
  • Nuolaida negalioja užsakominėms prekėms iš tiekėjų sandėlių.
  • Prekių kiekis akcine kaina – ribotas.
  • Akcijos galiojimo laikas – ribotas.

Nepaliekame nei vieno kliento be sprendimo!

Šias ir daug kitų prekių galite įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje. Neradote tinkamo sprendimo ar turite papildomų klausimų? Susisiekite!
Mums svarbi Jūsų nuomonė, palikite atsiliepimą.


Kontaktai fiziniams asmenims

8700 35 035 arba [email protected]

Kontaktai juridiniams asmenims

[email protected]