Lithuanian

Ar girdėjai apie BASEUS naujienas?

Nuo pat įsikūrimo 2011 m. BASEUS stebino rinką itin šiuolaikiškais sprendimais. Šis prekės ženklas siūlo aukštos kokybės ir funkcionalumo elektronikos gaminius ir tuo pačiu išlaiko visiems prieinamas kainas. BASEUS efektyviai tęsia varde užkoduotą verslo „Based on User“ principą.

Pristatome rinkoje pasirodžiusias šio gamintojo naujienas, užpildančias namų ir biuro trūkumus ir siūlančias naują požiūrį į darbą ir laisvalaikį.


Greito krovimo 2 x USB-C + USB kroviklis GaN3 Pro (galimi juodos ir baltos spalvos modeliai)

Atsisveikink su dideliais ir sunkiais krovikliais – kompaktiškas, kelis prietaisus vienu metu galintis įkrauti BASEUS GaN3 siūlo išties šiuolaikišką krovimą. 

Greitam krovimui sukurti GaN3 Pro krovikliai turi 3 įkrovimo lizdus (vieną USB-A ir dvi USB-C), tad vienu metu galima krauti net 3 prietaisus. Jis idealiai tinka dirbantiems, keliaujantiems ir visiems, ieškantiems patogaus, daug vietos neužimančio ir kelias funkcijas galinčio pasiūlyti įkrovimo sprendimo. 

GaN3 Pro kroviklis suderinamas su įvairiais greito krovimo standartais, todėl gali įkrauti tiek Android, tiek Apple įrenginius įskaitant nešiojamuosius kompiuterius MacBook Air.

 Belaidės ausinės Bowie M2 (galimi juodos ir baltos spalvos modeliai)

Tai ausinės, kurių dėka galima pajusti, ką reiškia belaidžių prietaisų galimybės. Užtikrinančios visišką pašalinių garsų blokavimą BASEUS M2 ausinės gali pašalinti iki -42 dB išorinį triukšmą ir pasiūlyti nepriekaištingą garso kokybę tiek kalbant telefonu, tiek klausantis muzikos. Be to, šios ausinės turi 10 mm garsialbius puikiam garsui išgauti. 

BASEUS M2 modelio belaidės ausinės palaiko Bluetooth 5.2 versiją, tad nereikės jaudintis dėl nestabilaus ar nepatikimo ryšio. Jos taip pat pasižymi itin mažu 0.038 sek. delsa, tad puikiai atitinka kompiuterinių žaidimų mėgėjų reikalavimus. 

Papildomas ausinių bruožas – prie jų galima pajungti 2 prietaisus vienu metu taip įgaunant dar daugiau laisvės veikti tai, ką nori. 

Prie šiuolaikiško ir greito gyvenimo tempo, kuriuo gyvena BASEUS klientai besiderinantis gamintojas siūlo ausines, kurios su vienu pakrovimu gali veikti net 5 valandas, o krovimo dėklas veikimą gali prailginti net iki 30 valandų. Net ir pakrovus vos 10 minučių, šios ausinės galės veikti net 2 valandas, tad tikrai neteks likti be mėgstamos muzikos.Belaidės ausinės Bowie H1

Šios ausinės yra idealus pasirinkimas kiekvienam muzikos mylėtojui. Pašalinio garso iki 40 dB blokavimas, 70 darbo valandų ir itin maža garso delsa užtikrins, jog galėsi nepertraukiamai mėgautis savo mėgstama muzika, žaidimais ar dirbti. 

Net 4 BASEUS H1 ausinėse įmontuoti mikrofonai užtikrins puikią skambučių kokybę, o suderinamumas su populiariomis Android ir iOS sistemomis suteiks visišką laisvę šias ausines naudoti tiek laisvalaikiui, tiek darbui. 

BASEUS H1 ausinės gali būti greitai įkraunamos per USB-C jungtį: vos 10 krovimo minučių leis mėgautis mėgstama muzika net 10 valandų. Pilnai pakrovus ausines, jomis galima naudotis net iki 40 valandų, kai pašalinio garso blokavimas įjungtas, ir net iki 70 valandų jei garso blokavimo funkcija nenaudojama.

Greitą garso perdavimą, mažą energijos suvartojimą ir puikią kokybę užtikrinti padeda Bluetooth 5.2 technologija, kurios dėka garsas vėluoja tik 0.038 sek., o prie ausinių galima prijungti net 2 prietaisus vienu metu. Belaidis prezentacijų pultelis su lazeriniu žymekliu

Ar kada nors skaitėte paskaitas, dalyvavote konferencijose ar rodėte prezentacijas? Jei taip, jūs tikrai žinote, kad tinkamas prezentacijų valdiklis su lazeriniu žymekliu gali labai palengvinti darbą. Daugiafunkcis Baseus prezentacijų valdiklis suderinamas su dauguma nešiojamųjų kompiuterių dėl dvigubos USB-A/USB-C sąsajos.

Pamirškite nuolatinį baterijų keitimą. Šis pultelis turi integruotą patvarų 250mAh talpos akumuliatorių, kuris užtikrina iki 90 dienų darbo. Pilnai įkrauti užtrunka tik 45 minutes.

BASEUS pultelis aprūpintas lazeriniu žymekliu, kurio nuotolis yra iki 100 m. Galėsite lengvai parodyti kitiems konferencijos dalyviams svarbiausius savo pranešimo elementus.

Šis įrenginys taip pat leidžia nuotoliniu būdu keisti skaidres, reguliuoti garsumo lygį, atidaryti hipersaitus ir perjungti atidarytus langus bei atlikti kitus veiksmus. Pultelis veikia iki 50 m atstumu, todėl puikiai tinka patalpoms iki 200 m2.Gigabit tinklo adapteriai

Šie adapteriai padės visuomet turėti stabilų ryšį: perdavimo greitis siekia net 1000 Mbit/s, o galinga mikroschema užtikrina itin mažą atsilikimą bei garantuoja greitą reagavimą. 

BASEUS Lite serijos adapteriai yra nepaprastai ilgaamžiai, patogūs naudoti bei sukurti taip, jog prisitaikytų prie bet kokio kompiuterio ar planšetės. 

Adapteriuose įmontuotas indikatorius leis žinoti, kada įrenginys dirba užtikrinamas nepertraukiamą kompiuterio darbą ir visišką saugumą. Jie puikiai veikia su „Windows“, „Mac OS“, „Linux“. 

Aliuminio lydinys, iš kurio pagaminti šie prietaisai, apsaugo įrenginį nuo perdegimo, šios medžiagos dėka adapteriai yra itin lengvi ir kompaktiški.USB-C ir USB-A RJ45 100Mbit/s tinklo adapteriai

Dar stabilesnis ryšys – adapteriai pasižymi dideliu, nuosekliu ir stabiliu perdavimo greičiu. Labai gerai veikia su „Windows“, „Mac OS“, „Linux“ sistemomis. Ilgesnis laidas patogesniam naudojimui. Prietaisai pasižymi šiuolaikišku dizainu.Adapteris HDMI-VGA (be garso perdavimo)

Puikią vaizdo kokybę išgauti padės naujas BASEUS adapteris, kurio dėka galima bendrinti ekraną išlaikant itin aukštą 1080p 60 Hz raišką. Juo galima sujungti kompiuterį su televizoriumi, PS4, PS5, Xbox konsolėmis ar pristatymuose naudojamu ekranu. 

Šis prietaisas siūlo du veikimo modelius:

  • „Mirror“ – labai naudingas pristatymų metu, kadangi leidžia sinchronizuoti vaizdą abiejuose ekranuose;
  • „Extend“ - leis išplėsti ekraną ir matyti daugiau vienu metu. 


Bluetooth ryšio adapteris BA04 

Stabilus, greitas ir patikimas belaidis ryšys su kitais prietaisais tampa įmanomas dėka šio mažyčio BASEUS prietaiso, palaikančio Bluetooth 5.0. Idealiai tinka tiek norint persiųsti duomenis iš vieno įrenginio į kitą be papildomų laidų, tiek žaidžiant vaizdo žaidimus ar klausantis muzikos. Šis adapteris gali palaikyti net 7 įrenginius vienu metu. USB-A ir USB-C 4 USB 3.0 prievadų šakotuvai

Per mažai USB jungčių? BASEUS šakotuvai ateina į pagalbą pasiūlydami net 4 USB 3.0 lizdus, kurių perdavimo greitis siekia iki 500 MB/s. 

„Plug&Play“ dėka nereikės instaliuoti jokios papildomos tvarkyklės tam, kad būtų galima naudotis šiais įrenginiais – prijungti papildomus prietaisus, žaisti ar persiųsti nuotraukas galėsite iš karto. 

Šių šakotuvų dėka labai lengva išplėsti turimo prietaiso galimybes: prijungti daugiau prietaisų prie kompiuterio, persiųsti duomenis iš vieno prietaiso į kitą ar netgi prijungti spausdintuvą ir klaviatūrą. Šakotuvas puikiai veikia su „Windows“, „Mac OS“, „Linux“ sistemomis, tad neteks jaudintis dėl programinės įrangos suderinamumo. Jungčių stotelė 6-in-1

Šis prietaisas – tai viskas, ko reikia puikiai darbo vietai įsirengti. USB, USB-C (PD), HDMI ir microSD/SD jungtis turintis šakotuvas ne tik leis padidinti turimo kompiuterio, planšetės ar telefono jungčių skaičių, bet ir užtikrins greitą informacijos perdavimą bei visišką suderinamumą viename, patogiame ir kompaktiškame įrenginyje. 

BASEUS 6-in-1 jungčių stotelė leis prie kompiuterio prijungti pristatymams reikalingą įrangą ir užtikrins nepriekaištingą perduodamo vaizdo kokybę. Su šiuo prietaisu galima demonstruoti net 4K vaizdus su 30 Hz skiriamąja geba. Net dvi USB 3.0 jungtys ir USB-C jungtis su „Power Delivery“ perduoda failus stebėtinu 500 Mbit/s greičiu. Be to, ši stotelė palaiko ir atgalinį suderinamumą su USB 2.0.Mini kompresorius su akumuliatoriumi 

Šis įmontuotą 2500 mAh akumuliatorių turintis kompresorius – kiekvieno vairuotojo svajonė. Jos pagalba pasitikrinti spaudimą padangose bei įpūsti oro galima tiesiog stovėjimo aikštelėje, savo garaže ar netikėtai sustojus kelionės metu. 

Galingo, kompaktiško ir itin praktiško BASEUS kompresoriaus dėka nereikės apkrauti garažo dideliais ar sunkiais prietaisais oro pripūtimui.Belaidis magnetinis įkroviklis „Apple“ įrenginiams 

Net tris įrenginius vienu metu galintis krauti belaidis stovas puikiai tiks „Apple“ produktų mėgėjams. Su šiuo stovu galima krauti ne tik „Apple“ telefoną, bet ir „Apple Watch“ laikrodį bei  „AirPods“ ausines. 

Stabilų visų prietaisų krovimą užtikrina magnetinis išlygiavimas, kuris atitinka originalų „Apple“ magnetų išdėstymą, tad krovimas veikia daug saugiau ir gerokai greičiau. Automobilinis laikiklis telefonams su belaidžiu įkrovimu

Daug keliaujantiems ir automobilyje praleidžiantiems patiks ši BASEUS naujiena. Indukcinis įkroviklis, tvirtinamas ant grotelių užtikrins maksimalų patogumą vairuotojui. Šis prietaisas ne tik saugiai išlaikys bet kokį telefono modelį, bet ir leis jį nenutrūkstamai krauti kelionės metu. 

Šis BASEUS automobilinis telefono kroviklis ir laikiklis viename turi automatinio suderinimo rites, kurios padės nepriekaištingai ir be didelių pastangų patogiai įstatyti telefoną.


Nepaliekame nei vieno kliento be sprendimo!

Šias ir daug kitų prekių galite įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje. Neradote tinkamo sprendimo ar turite papildomų klausimų? Susisiekite!
Mums svarbi Jūsų nuomonė, palikite atsiliepimą.


Kontaktai fiziniams asmenims

8700 35 035 arba [email protected]

Kontaktai juridiniams asmenims

[email protected]