LEMONA

Apšvietimas baldams

baldų apšvietimas


Gražų apšvietimo efektą galima sukurti ne tik su lempute. Siūlome jums apšvietimo elementus baldams, kurie padės sukurti norimą pašvietimą namuose. Dėka specialių, naudoti paruoštų jungčių – visa tai galėsite įgyvendinti be lituoklio! LED maitinimo šaltiniai, valdikliai turi specialias L813 jungtis. Įmontuokite apšvietimą į baldus, virtuvės spinteles ar tiesiog gražiai apšvieskite laiptus. Visa tai galite padaryti su apšvietimo įranga baldams kurią:

  • Paprasta įrengti

  • Patogu valdyti

  • Nereikia lituoti

Ieškote idėjų kaip galėtumėte apšviesti virtuvę? Žemiau esančiame pavyzdyje pažymėjome prekes, kurių pagalba įsirengsite apšvietimą. Reikia pasitarti? Atvykite arba susisiekite per „LiveChat"!


LED juostos


LED baldiniai šviestuvai


Baldiniai maitinimo šaltiniai


LED jungtys baldams


LED sensoriai


LED profiliai


Priglaistomi LED profiliai

priglaistomi led profiliai

Modernus pasirinkimas kuriantiems šiuolaikišką interjerą. Praktiška, nes užglaistyti profiliai įsilieja į sieną ar lubas. Šviesa sklinda iš linijos, tad puikiai tinka koridoriams, LED juostas galima pritemdyti. Naudojant 168LED/m juostas šviesa tobulai šviečia profilio dangelyje. Išsirinkite!


Į baldus įleidžiami ilgintuvai su USB jungtimis
Nepaliekame nei vieno kliento be sprendimo!

Šias ir daug kitų prekių galite įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje. Neradote tinkamo sprendimo ar turite papildomų klausimų? Susisiekite!
Mums svarbi Jūsų nuomonė, palikite atsiliepimą.


Kontaktai fiziniams asmenims

8700 35 035 arba [email protected]

Kontaktai juridiniams asmenims

[email protected]