LEMONA

AKTO LED

Apie gamintoją

AKTO – Lietuvoje veikianti gamybinė įmonė, vystanti pažangių LED apšvietimo produktų gamybą. Didelę dalį savo resursų įmonė orientuoja į aukščiausius standartus atitinkančių lanksčių LED juostų gamybą. AKTO asortimentas išsiskiria gausia spalvų gama, daugiafunkcinėmis RGB bei RGBW juostomis. Na, jų o kokybę užtikrina visiems gaminiams suteikiama net 5 metų garantija!Asortimentas

Dėka plataus AKTO lanksčių LED juostų asortimento, sau optimalų variantą ras kiekvienas! Rinkitės iš skirtingų techninių parametrų, gausios spalvinės gamos – nuo itin šiltos iki itin šaltos baltos atspalvių, raudonų, žalių, mėlynų ar geltonų juostų. Vertinantiems aukšto lygio funkcionalumą įmonė taip pat siūlo atkreipti dėmesį į RBG ar RGBW gaminius, kurie apjungia tiek spalvotų, tiek ir baltų juostų suteikiamas galimybes.

AKTO asortimente rasite ir vandeniui bei kitiems aplinkos veiksniams atsparių gaminių (apsaugos klasė – IP67), idealiai tiksiančių lauko, virtuvės, vonios ar kitų patalpų apšvietimui, kur tikėtina drėgmė ar sąlytis su vandeniu.


Kokybės garantas

AKTO lanksčių LED juostų gamybos procese naudojami tik kruopščiai atrinktų ir gerai žinomų prekių ženklų komponentai, patikimi SAMSUNG LED diodai bei japoniškos SMT gamybos linijos. Kokybę prižiūri kvalifikuotų darbuotojų komanda, produkciją tikrinanti kiekviename gamybos etape! Dėl šių priežaščių AKTO visiems savo gaminiams suteikia net 5 metų garantiją!


AKTO LED lankščio led juostos

Lengva instaliacija

Dvipusė lipni juosta užtikrins, jog montavimo procesas bus paprastas bei greitas! AKTO lanksčios LED juostos gali būti montuojamos ir profiliuose – toks pasirinkimas idealus tiesioginio linijinio apšvietimo projektams. 


Plačios panaudojimo galimybės

AKTO lanksčios LED juostos yra lengvai pritaikomos tiek komercinių, tiek ir gyvenamųjų patalpų apšvietimo projektams. Šis sprendimas yra itin populiarus akcentiniam būsto interjero apšvietimui, baldų gamybai, prekybinei įrangai ar kitiems reklaminio apšvietimo projektams.


AKTO LED panaudojimo galimybės


AKTO LED juostos (Visos LED juostos)


AKTO RGB LED juostos (Visos RGB LED juostos)


AKTO LED moduliai (Visi LED moduliai)


Nepaliekame nei vieno kliento be sprendimo!

Šias ir daug kitų prekių galite įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje. Neradote tinkamo sprendimo ar turite papildomų klausimų? Susisiekite!
Mums svarbi Jūsų nuomonė, palikite atsiliepimą.


Kontaktai fiziniams asmenims

8700 35 035 arba [email protected]

Kontaktai juridiniams asmenims

[email protected]