LEMONA

AIWA atstovas Lietuvoje

 

Apie gamintoją

Aiwa - Japonijos buitinės elektronikos prekės ženklas, kuris buvo įkurtas 1951 m. Tokijuje. Įmonė specializuojasi aukštos kokybės garso ir vaizdo produktų, tokių kaip namų garso sistemos, kompaktinių diskų grotuvai ir kasetiniai magnetofonai. Aiwa garso įrenginiai yra su ,,Bluetooth" technologija, pasižymi puiku žemų dažnių garsu. Devintajame ir dešimtajame dešimtmetyje Aiwa tapo viena didžiausių pasaulyje populiariausių buitinės elektronikos prekių ženklų, kurie stipriai įsitvirtino Europos rinkoje.Kompetencijos

Konkurentai nuolat susiduria su didele konkurencija ir įvairiapusė rinka, kurioje turi nuolat stengtis išsiskirti. Aiwa prekės konkuruoja su gerai žinomais prekių ženklais kaip Sony, Bose, JBL, Panasonic, Samsung, LG, Pioneer, ir kt. Tačiau Aiwa unikali istorija leidžia pasiūlyti unikalią ir įtikinamą vertę vartotojams.


Dėmesys inovacijoms ir kokybė

AIWA diegia naujoves ir sutelkia dėmesį į naudotojų patirtį, kad išlaikytų savo poziciją rinkoje ir atitiktų klientų poreikius ir lūkesčius. Aiwa įsipareigojimas - diegti naujoves ir užtikrinti kokybę - yra pagrindiniai elementai, padedantys ir toliau augti.


 
 

Aiwa produktai (Visi Aiwa produktai)


Nepaliekame nei vieno kliento be sprendimo!

Šias ir daug kitų prekių galite įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje. Neradote tinkamo sprendimo ar turite papildomų klausimų? Susisiekite!
Mums svarbi Jūsų nuomonė, palikite atsiliepimą.


Kontaktai fiziniams asmenims

8700 35 035 arba [email protected]

Kontaktai juridiniams asmenims

[email protected]