Lithuanian

9V baterijos gera kaina internetu

9V baterijos yra naudojamos įvairiems elektroniniams prietaisams, kurie reikalauja šio įtampo lygio. Šios baterijos yra populiarus energijos šaltinis dėl savo įtampos stabilumo ir didesnio ilgaamžiškumo lyginant su mažesnio įtampo baterijomis, tokiomis kaip AA ar AAA. Štai keletas pavyzdžių, kuriose gali būti naudojamos 9V baterijos:

  1. Dūmų detektoriai: Dauguma dūmų detektorių naudoja 9V baterijas kaip atsarginį energijos šaltinį, kad būtų užtikrinta nuolatinė jų veikla.
  2. Radijo imtuvai: Keletas nešiojamų radijo imtuvų modelių yra aprūpinti 9V baterijomis.
  3. Elektroninės gitaros ir efektai: Kai kurios elektroninės gitaros naudoja 9V baterijas kaip energijos šaltinį.
  4. Bevielio mikrofono siųstuvas: Bevielio mikrofono siųstuvas dažnai naudoja 9V baterijas.
  5. Elektroninės žaislai: Keletas didelių arba specialių elektroninių žaislų, kurie turi daug funkcijų, gali naudoti 9V baterijas.
  6. Įvairios mažos elektroninės priemonės: Tai gali būti įvairios priemonės ir prietaisai, tokių kaip laikrodžiai, trigeriai, elektroninės svarstykės ir kt.

9V baterijos yra patogios dėl savo kompaktiško dydžio ir patvarių savybių, todėl jas dažnai renkasi elektronikos prietaisų gamintojai, kurie nori, kad prietaisai veiktų ilgą laiką be baterijų keitimo.


9V baterijos (visos baterijos)


Nepaliekame nei vieno kliento be sprendimo!

Šias ir daug kitų prekių galite įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje. Neradote tinkamo sprendimo ar turite papildomų klausimų? Susisiekite!
Mums svarbi Jūsų nuomonė, palikite atsiliepimą.


Kontaktai fiziniams asmenims

8700 35 035 arba [email protected]

Kontaktai juridiniams asmenims

[email protected]