📦 Dėmesio! Galimi užsakymų pristatymo trukdžiai. Plačiau
📦 Dėmesio! Galimi užsakymų pristatymo trukdžiai. Plačiau

3M sprendimai pramonei ir sandėliams

Bendram naudojimui ar specializuotiems verslo poreikiams skirtos 3M juostos – tai visada kokybiškas pasirinkimas, kai reikia stipraus sukibimo ir lengvo nuėmimo. 3M siūlo inovatyvius produktus industriniams sprendimams, darbuotojų saugai, sveikatos apsaugos srityje bei individualiems vartotojams. Kompanija gali pasiūlyti itin platų produktų asortimentą, kuriame rasime ir bene stipriausią sukibimą galinčias pasiūlyti lipnias juostas, žymėjimo juostas sienoms ir grindims. Šiomis juostomis greitai ir paprastai galima pažymėti sandėlio ar kitos patalpos grindis tiek tiesiomis, tiek lenktomis linijomis be dažų, o prireikus – taip pat greitai pakeisti linijas nepaliekant žymių.

3M juostos grindų ir sienų žymėjimui 

Grindims, sienoms ir vamzdžiams skirtos žymėjimo juostos iš 3M prisitaikys prie vietos, srauto ir paskirties poreikių. Asortimente: spalvotos ir dryžuotos juostos, skirtos naudoti ten, kur nėra trinties, taigi puikiai tinkančios žymenims ant vamzdžių; o tai pat ir itin dažnai vaikštomoms grindims žymėti skirtos juostos, galinčios atlaikyti net didelę trintį. Naudojant šias 3M juostas lengva pakeisti sukurtas linijas, taip sutaupoma daug laiko, pasiruošimo ir darbo. Taip pat, nereikia laukti kol dažai išdžius – juostomis pažymėtomis grindimis vaikščioti ar važinėti galima iš karto, jei juosta sukurta linija pažeidžiama ar nusitrina tik vienoje vietoje, perklijuoti galima tik pažeistą plotą.

Žymėjimui skirtų juostų grupės:

  • 764 bendro naudojimo vinilinės juostos ir 766 serijos juostos yra skirtos sienoms arba vietoms, kur nebus mechaninio kontakto (nevaikštoma, nevažinėja technika). Šios juostos gali būti klijuojamos ir ant nelygaus paviršiaus, prilimpa iškart, todėl idealiai tinka žymėti vamzdžius, apsaugos priemones (pvz.: gaisro prevencijos priemones), o taip pat žymenims ant sienų sukurti.
  • Vidutinį trinties intensyvumą patiriančioms vietoms – pavyzdžiui, grindims ant kurių yra vaikštoma – geriausia rinktis 471 serijos 3M vinilines lipnias juostas. Šiomis juostomis paprasta sukurti net lenktas linijas, jas greitai pašalinti ar pakeisti formas. Jos greitai ir patikimai prilimpa ir prie nelygių paviršių bei idealiai tinka žymėti pavojingas vietas. 471 3M juostas užsakome pagal poreikį, galima rinktis iš daugybės ryškių spalvų.
  • Puikiomis atsparumo savybėmis pasižymi itin dideliam intensyvumui sukurtos 971 serijos 3M lipnios juostos. Šios juostos neatsilups net per jas nuolat važinėjant krautuvams ar stumdant padėklus. Tačiau net ir pasižyminčios kitoms lipnioms juostoms nepasiekiamu atsparumu, šios juostos gali būti lengvai pašalinamos jei reikia pakeisti pažymėtas linijas. 971 serijos juostas taip pat užsakome pagal poreikį.

3M be ryškių, sandėlių ir kitų industrinių patalpų žymėjimui ypač tinkančių juostų gali pasiūlyti ir kitas darbui bei pramoniniam naudojimui skirtas lipnias juostas: LEMONA electronics parduotuvėse rasite platų 3M dvipusio lipnumo ir izoliacinių juostų asortimentą.

3M dvipusio lipnumo juostos

Dvipusės juostos turi spaudimui jautrius klijus abiejose juostos pusėse, todėl yra dažniausiai naudojama kaip jungiamoji priemonė. Klijuojanti medžiaga tokiose juostose varijuoja: nuo siauresnės nei milimetras iki storo putų sluoksnio, padedančio slopinti vibraciją. Taip pat, klijus galima rinktis pagal specifinę juostos panaudojimo funkciją: trumpalaikis žymėjimas, prilaikymas ar nuolatinis sujungimas.

3M VHB serijos akrilinės lipnios juostos leidžia pakeisti varžtus ir užtikrina itin stiprų ilgalaikį sujungimą, kuris laikui bėgant tik stiprėja. Šios juostos gali sujungti įvairias medžiagas: aliuminį, plieną, stiklą, plastiką ir dažytus bei milteliniu būdu dengtus paviršius, todėl jomis užtikrinami atsparūs klijavimo sprendimai beveik viskam, ką tik galite sugalvoti.

3M izoliacinės juostos

3M Temflex™ bendro naudojimo vinilinės lipnios juostos yra skirtos izoliavimui, tvirtinimui ir žymėjimui. Tai išties daugiafunkcinė PVC juosta, kuri užtikrina patikimą naudojimą dirbant su žemos įtampos laidais.

3M specialistai per daugelį veiklos metų ištobulino klijus, naudojamus šiose juostose, todėl gali garantuoti, jog net dirbant žemoje temperatūroje (3M Temflex™ 165 – iki 0°C), juosta puikiai prilips ir išliks vietoje. Šiose juostose taip pat naudojamas 3M sukurtas specialus vinilinis juostos sluoksnis, kuris yra gerokai stipresnis nei iki tol buvusių juostų, skirtų dirbant su elektra, todėl šią juostą galima apsukti daug stipriau nesijaudinant dėl įtrūkimų.


Nepaliekame nei vieno kliento be sprendimo!

Šias ir daug kitų prekių galite įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje. Neradote tinkamo sprendimo ar turite papildomų klausimų? Susisiekite!
Mums svarbi Jūsų nuomonė, palikite atsiliepimą.


Kontaktai fiziniams asmenims

8700 35 035 arba [email protected]

Kontaktai juridiniams asmenims

[email protected]