LEMONA

3M gamintojo naujienos asortimente

3M – tai gamintojas, kurio jau tikriausiai nereikia pristatinėti niekam. Daugybę skirtingų pramonės šakų apimanti kompanija gamina kiekvienuose namuose randamas lipnias juostas, o taip pat – inovatyvius elektronikos komponentus ir net rūpinasi mūsų sveikata. Nedažnai kompanijoms pavyksta sulaukti tokios sėkmės kaip 3M, tačiau pasiryžimas naujausius mokslo laimėjimus iškart pritaikyti praktinėms reikmėms padėjo šiai kompanijai užlipti ant aukščiausio laiptelio ir ten išlikti ilgus metus.

Nuolat pasiūlanti vis šiuolaikiškesnius sprendimus, 3M ir 2022-aisiais metais pasiūlė net keletą naujovių, kurias norime pristatyti, nes tikime, jog šie produktai bus itin naudingi garaže, tvarkant namus šį pavasarį ir, žinoma, profesionalams, kuriems kasdien reikia patikimų ir darbą lengvinančių priemonių.


Izoliacinė juosta Temflex™ 165

Tai – universali vinilinė izoliacinė juosta, kurios išskirtiniai bruožai: kokybė, atsparumas drėgmei ir įvairioms oro sąlygoms. Tai polivinilchlorido (PVC) juosta, kuri yra nedegi ir lengvai prisitaikanti. 3M „Temflex 165“ lipni juosta gali užtikrinti ir puikią mechaninę apsaugą, nors jos tūris yra minimalus.

Pagrindiniai bruožai:

  • atspari dilimui, drėgmei, šarmams, tirpikliams ir rūgštims;
  • nedegi ir stabdanti elektros laidininkų koroziją;
  • pagaminta iš patvaraus PVC;
  • maksimali darbinė temperatūra siekia net 90 °C;
  • suderinama su guminiais ir sintetiniais jungimo mišiniais.

Šią 3M izoliacinę juostą LEMONA electronics parduotuvėse galima rasti: juodos, žalios, raudonos, geltonos, geltonos-žalios ir mėlynos spalvos (15 mm storio, 10 m ilgio) bei juodos spalvos (19 mm storio, 20 m ilgio).Darbo apsaugos priemonės

Apsauginiai akiniai Virtua™

Apsauginiai akiniai yra būtina patogaus ir saugaus darbo dalis. 3M „Virtua“ akiniai sukurti taip, kad visiškai neblaškytų ir neužstotų darbinio paviršiaus, todėl yra visiškai permatomi. Šis modelis taip pat turi ir permatomus šoninius skydus papildomai apsaugai užtikrinti bei kontūruotas, ergonomines auseles, kurios garantuoja puikų prigludimą.

3M „Virtua“ akinių lęšiai sugeria iki 99,9 % pavojingų UVA ir UVB spindulių, nerasoja ir nesibraižo.Apsauginiai akiniai SecureFit™ 200

Itin lengvi, tačiau galintys užtikrinti tinkamą apsaugą akiniai, su inovatyviu dizainu, leidžiančiu savaime prisitaikyti prie nešiotojo galvos formos. Nauja „Pressure Diffusion“ (liet. Slėgio difuzijos) technologija užtikrina patogų spaudimo išlyginimą, kuris leidžia akiniams lankstytis ir prisitaikyti savaime.

Šie akiniai yra išlenkti, tad spaudimas tenka mažiau jautrioms zonoms užpakalinėje galvos dalyje. Kaip ir „Virtua“, „SecureFit 200“ apsauginiai akiniai nerasoja, yra peršviečiami, o akinių lęšiai yra atsparūs įvairiems įbrėžimams, tad šie akiniai ne tik patogūs, bet ir itin praktiški.3M™ PELTOR™ Optime™ I ausinės nuo triukšmo, 27 dB

Dirbantiems triukšmingoje aplinkoje apsauginės ausinės yra tiesiog būtinos norint išvengti negrįžtamo klausos sutrikimo ir persekiojančio galvos skausmo. 3M sukūrė ausines, kurias nors ir dėvint ilgą laiką, netaps nepatogu, niekur nespaus, tačiau bus užtikrinama visiška sauga ir ausinės nepradės slysti.

Modernus 3M „Peltor Optime“ pasyvių ausinių modelis turi unikalų lankelį, užtikrinantį tinkamą apspaudimą, prie individualios ausies formos padedančius prisitaikyti sukimosi taškus ir triukšmo slopinimo koeficientą (NPP) siekiantį iki 27 dB.Ausų kištukai 1271

Dar viena itin lengva ir paprasto naudojimo klausos apsaugos priemonė, dirbantiems su triukšmingais įrankiais ar tokioje aplinkoje. „1271“ modelio ausų kištukai yra sujungti jungiamuoju laidu, tad visada išliks kartu, o taip pat yra patogioje laikymui dėžutėje. Šie ausų kištukai yra atsparūs drėgmei ir gali būti panaudoti daug kartų.

LEMONA electronics parduotuvėse visuomet galima rasti platų 3M prekių asortimentą. Jei kyla klausimų išsirenkant tinkamas apsaugos priemones ar nežinai, kokią lipnią juostą pasirinkti, mielai išsklaidysime dvejones ir atsakysime į visus klausimus tiek gyvai parduotuvėje, tiek virtualiai per lemona.lt puslapio susirašinėjimo centrą.


Nepaliekame nei vieno kliento be sprendimo!

Šias ir daug kitų prekių galite įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje. Neradote tinkamo sprendimo ar turite papildomų klausimų? Susisiekite!
Mums svarbi Jūsų nuomonė, palikite atsiliepimą.


Kontaktai fiziniams asmenims

8700 35 035 arba [email protected]

Kontaktai juridiniams asmenims

[email protected]