LEMONA

3M atstovas Lietuvoje

 

Apie gamintoją

3M kiekvieną dieną kuria veiksmingiausias AAP ir efektyviausius saugos sprendimus. Vienas svarbiausių 3M tikslų - tai darbuotojų ir sveikatos apsauga visose pramonės šakose ir darbo aplinkoje. Šis tikslas skatina nuolat kurti ir diegti naujoves įvairiose technologijose ir pramonės šakose, siekiant padėti kiekvienam darbuotojui saugiai dirbti.Asortimentas

Įmonė gamina daugiau kaip 60 000 produktų su keliais prekių ženklais, įskaitant klijus, abrazyvus, laminatus, pasyviąją priešgaisrinę apsaugą, asmeninės apsaugos priemones, langų plėveles, dažų apsaugines plėveles, stomatologinius ir ortodontinius produktus, elektros ir elektronines jungiamąsias ir izoliacines medžiagas, medicinos produktus, automobilių priežiūros produktus, elektronines grandines, sveikatos priežiūros programinę įrangą ir optines plėveles:
Vartotojams ir biurams.
Turėdami galingus prekės ženklus, novatoriškus gaminius ir veikdami visame pasaulyje, 3M palengvina vartotojų ir biurų darbuotojų gyvenimą ir užtikriname didesnį produktyvumą.
Ekranai ir grafika.
Remdamiesi 3M technologinėmis platformomis, 3M tiekia gaminius, kuriais žmonės visame pasaulyje pasikliauja kiekvieną dieną.
Elektrotechnika ir komunikacijos.
3M technologijas paverčia sprendimais klientams elektros, elektronikos ir ryšių rinkose visame pasaulyje. Įmonė prisideda prie patikimų elektros energijos šaltinių, aukštos kokybės elektroninių prietaisų ir greitų bei patikimų telekomunikacijų tinklų kūrimo visame pasaulyje.
Sveikatos priežiūra.
,,3M Health Care" yra pasaulinė medicinos ir sveikatos priežiūros gaminių lyderė. 3M tiekia naujoviškus ir patikimus gaminius, padedančius sveikatos priežiūros specialistams gerinti sveikatos priežiūros kokybę.
Pramonė ir transportas.
3M - pasaulinis lyderis juostų, abrazyvų, klijų, specialių cheminių medžiagų, filtravimo sistemų ir tiekimo grandinės valdymo programinės įrangos srityje. Taip pat įmonė siūlo produktus, skirtus automobilių, orlaivių, laivų ir kitų transporto priemonių gamybai, remontui ir priežiūrai.


Taršos prevencija

3M 1975 m. įdiegė Taršos prevencijos progrmą. Iš pradžių programa buvo skirta taršai mažinti gamyklų lygmeniu, o 1989 m. ji buvo išplėsta, siekiant skatinti perdirbimą ir mažinti atliekų kiekį visuose padaliniuose. XX a. 9-ajame ir 10-ajame dešimtmetyje 3M 99 proc. sumažino toksinių teršalų išmetimą ir 72 proc. išmetamų šiltnamio efektą sukeliančių dujų kiekį. Nuo 2012 m. Jungtinių Amerikos Valstijų aplinkos apsaugos agentūra (EPA) 3M kasmet apdovanoja "Energy Star" apdovanojimu.


Vertybės

Veikti bekompromisiškai sąžiningai ir dorai;
Siekti patenkinti klientus naujoviškomis technologijomis, aukščiausia kokybe, verte ir aptarnavimu;
Užtikrinti savo investuotojams patrauklią grąžą, užtikrinant tvarumą;
Gerbti socialinę ir fizinę aplinką visame pasaulyje;
Vertinti ir ugdyti įvairius darbuotojų talentus, iniciatyvą ir lyderystę;
Pelnyti visų su 3M susijusių žmonių visame pasaulyje pasitikėjimą.


 
 

3M izoliacinės juostos (Visi 3M produktai)


3M cheminės medžiagos (Visi 3M produktai)


3M darbo saugos priemonės (Visi 3M produktai)


Kiti 3M produktai (Visi 3M produktai)


Nepaliekame nei vieno kliento be sprendimo!

Šias ir daug kitų prekių galite įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje. Neradote tinkamo sprendimo ar turite papildomų klausimų? Susisiekite!
Mums svarbi Jūsų nuomonė, palikite atsiliepimą.


Kontaktai fiziniams asmenims

8700 35 035 arba [email protected]

Kontaktai juridiniams asmenims

[email protected]