LEMONA

3D spausdintuvų naujienos

3D spausdinimas labai greitai populiarėja ir tampa prieinamas vis didesnėms žmonių grupėms bei skirtingoms industrijoms, todėl nenuostabu, kad nauji produktai pristatomi vis dažniau. Ypatingu greičiu tobulėjančioje ir besivystančioje srityje atsiranda galimybės įveikti problemas, kurios seniau buvo neatsiejamos nuo aukštoje temperatūroje ir su itin smulkiomis detalėmis dirbančių įrenginių.

Šiandien savo klientams jau galime pasiūlyti 3D spausdintuvus, galinčius naudoti daugelį lanksčių spausdinimo medžiagų, veikiančius su mažiau inercijos ir didesniu preciziškumu, taip pat gerokai lengvesnius ir siūlančius paprastesnį lygiavimą. LEMONA electronics patikimas partneris CREALITY pristatė net kelis naujus 3D spausdintuvų modelius, kuriuos jau galite apžiūrėti iš arčiau. 


Daugiau informacijos apie naująjį ENDER-3S1 3D spausdintuvą galite rasti čia:3D spausdintuvų uždangalai ir kiti 3D spausdintuvai

 


3D spausdinimo medžiagos
Nepaliekame nei vieno kliento be sprendimo!

Šias ir daug kitų prekių galite įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje. Neradote tinkamo sprendimo ar turite papildomų klausimų? Susisiekite!
Mums svarbi Jūsų nuomonė, palikite atsiliepimą.


Kontaktai fiziniams asmenims

8700 35 035 arba [email protected]

Kontaktai juridiniams asmenims

[email protected]