3D spausdinimas įgauna pagreitį

Pildant parduotuvės lentynas 3D spausdinimui skirtomis medžiagomis, užplūdo prisiminimai apie tokią netolimą praeitį, kuomet toje pačioje lentynoje turėjome tik dviejų rūšių spausdinimo plastiką. Šiandien, žiūrint į tolyn besidriekiančias spalvų, tekstūrų ir skirtingų tipų spausdinimo medžiagų dėžutes net sunku patikėti, jog praėjo tik treji metai. 3D spausdinimu šiandien užsiima ne tik mūsų industriniai klientai, tačiau ir nemažas skaičius individualiai dirbančių kūrėjų ar tiesiog šios šakos entuziastų, o pardavimai nuo 2016 m. išaugo net 27 kartus!

Nuo 2013 m., kai LEMONA electronics pirmoji Lietuvoje susižavėjusi 3D spausdinimo galimybėmis ėmė ieškoti tiekėjų, nueitas išties ilgas kelias. Pirmieji spausdintuvai buvo nekokybiški – tai supratome tiek mes, tiek mūsų klientai, kurių tai nėmaž negąsdino, o atvirkščiai – jautėme didžiulį palaikymą ir potencialą. Dalyvavome parodose, aiškinomės galimybės ir ieškojome kuo patenkinti ir, žinoma, nustebinti klientus Lietuvoje. Didysis lūžis įvyko 2020 m., kai prie mūsų tiekėjų prisijungė pasaulinis 3D spausdinimo technikos lyderis „Creality“. Šis tiekėjas pagaliau leido Lietuvos rinkai pristatyti tai, ko ieškojome visada – aukštos kokybės, funkcionalius ir modernius 3D spausdintuvus. Tvirtai žinodami, jog galime pasitikėti šiomis spausdinimo mašinomis, žengėme antrąjį žingsnį – pasirūpinti, jog klientai turės pakankamai laisvės kurti. Tais pačiais metais įvedėme 3D spausdinimo plastiko asortimentą iš „Fiberlogy“ (Lenkija), o 2021 m. pradžioje LEMONA electronics pasiūlą dar labiau išplėtė ir „Filalab“ (Lietuva) bei „Creality“ (Kinija) 3D spausdinimo medžiagos. „Creality“ taip pat įvertino mūsų profesionalų komandą ir suteikė oficialaus gamintojo atstovo Lietuvoje serfitikatą, tikime, jog įvertinote ir jūs – nuo 2020 m. atsiradus naujiems tiekėjams 3D spausdintuvų ir spausdinimo medžiagos parduota beveik tris kartus daugiau!

Skaičiai ir klientų atsiliepimai leidžia tikėti, jog savo užduotį įvykdėme, tačiau nežadame čia ir sustoti. Augant 3D spausdinimo apimtims ir populiarumui, auga ir galimybės, tad užsibrėžėme tikslą visuomet būti to priešakyje ir klientams Lietuvoje pasiūlyti tiek pasaulyje pripažinimo sulaukiančias aukščiausios kokybės medžiagas, tiek vos pasirodžiusias naujienas.


3D spausdintuvai ir spausdinimo medžiagos (visi 3D spausdinimo produktai)


Nepaliekame nei vieno kliento be sprendimo!

Šias ir daug kitų prekių galite įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje. Neradote tinkamo sprendimo ar turite papildomų klausimų? Susisiekite!
Mums svarbi Jūsų nuomonė, palikite atsiliepimą.


Kontaktai fiziniams asmenims

8700 35 035 arba [email protected]

Kontaktai juridiniams asmenims

[email protected]