📦 Dėmesio! Galimi užsakymų pristatymo trukdžiai. Plačiau
📦 Dėmesio! Galimi užsakymų pristatymo trukdžiai. Plačiau

3D būdu atspausdinti prietaisai ir medicinos priemonės padeda Ukrainai

Turniketai sužeistiesiems, apsauginės priemonės ir netgi dronai – tai tik dalis to, ką remiant Ukrainos pasipriešinimą sugalvojo kurti ir gaminti Kanados, Lenkijos, Čekijos Respublikos ir Gambijos gamintojai. Kūrybiškumo nestokojanti 3D spausdinimo bendruomenė nusprendė savaip prisidėti remiant Ukrainos pasipriešinimą ir plačiu pritaikomumu pasižymintį procesą pritaikyti šiuo metu itin reikalingų produktų gamybai. 3D būdu atspausdinti medicinos, apsaugos ar technikos prietaisus galima gerokai greičiau ir netgi pigiau.

Šis nepaprastai įvairiapusiškas gamybos būdas pastaraisiais metais įgauna vis daugiau pagreičio ir apima vis platesnes sferas: 3D spausdinama viskas nuo medicinoje naudojamų didelio preciziškumo reikalaujančių produktų iki didelės apimties meno projektų ar net ištisų namų kvartalų. Neseniai pasaulį sukrėtę politiniai įvykiai Ukrainoje paskatino atrasti dar daugiau 3D spausdinimo panaudojimo būdų.

Prie šio kilnaus judėjimo jau prisidėjo medicinos priemones gaminančios GLIA (Kanada) ir MAKE3D Company Ltd. (Gambija), nano technologijose besispecializuojantis SYGNIS SA (Lenkija) bei šimtai pavienių 3D spausdinimo entuziastų įvairiose šalyse.


Nepaliekame nei vieno kliento be sprendimo!

Šias ir daug kitų prekių galite įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje. Neradote tinkamo sprendimo ar turite papildomų klausimų? Susisiekite!
Mums svarbi Jūsų nuomonė, palikite atsiliepimą.


Kontaktai fiziniams asmenims

8700 35 035 arba [email protected]

Kontaktai juridiniams asmenims

[email protected]