LEMONA

Helix įkrovimo kabelis type 2 (11 kW) 5m, oranžinis

Prekės kodas: 5555935013
Prekinis ženklas
Daugiau panašių prekių
Kaina su LEMONA+ kortele:
ir sutaupyk nuo
7.17
(-3%)
231.83

Kainų ribos

KiekisKaina su PVM (vnt.)
1+
239.00
didmeninis

Min. kiekis: 1

Matas: vnt.

Iš viso:

239.00

lemona shopAtsiėmimas LEMONA electronics parduotuvėje per 2val. (jei prekė yra parduotuvėje ir užsakymas pateiktas iki 15h)

Yra4 vnt.
Vilniaus Žirmūnų parduotuvė
NėraNėra
Vilniaus Naujamiesčio parduotuvė
NėraNėra
Kauno parduotuvė
NėraNėra
Klaipėdos parduotuvė
NėraNėra
Šiaulių parduotuvė
NėraNėra
Centrinis sandėlis LEZ

home deliveryPristatymas į namus 1-2 d.d.

Shipping parcelPristatymas į paštomatą 1-2 d.d.


Pristatymo terminai

lemona shop

Atsiėmimas LEMONA parduotuvėje

Atsiėmimas LEMONA parduotuvėje Nemokamai

Užsakymai apdorojami ir vykdomi darbo dienomis nuo 8:00 iki 17:00.
Kai jūsų užsakymas bus paruoštas atsiėmimui, informuosime Jus SMS žinute ir el. paštu. Parduotuvių darbo laiką užsakymų atsiėmimui rasite čia.

Kiekis parduotuvėje

Yra4 vnt.
Vilniaus Žirmūnų parduotuvė
NėraNėra
Vilniaus Naujamiesčio parduotuvė
NėraNėra
Kauno parduotuvė
NėraNėra
Klaipėdos parduotuvė
NėraNėra
Šiaulių parduotuvė
NėraNėra
Centrinis sandėlis LEZ
home delivery

Pristatymas į namus

Pristatymas į namus

Perdavę prekes kurjeriui, informuosime Jus el. paštu.

Virš 50,00 €

(Užsakymams iki 1000 kg)

Nemokamai

Iki 50,00 €

(Užsakymams iki 3 kg)

3,49 €

Iki 50,00 €

(Užsakymams iki 1000 kg)

4,99 €

Shipping parcel

Pristatymas į paštomatą

Pristatymas į paštomatą

Perdavę prekes kurjeriui, informuosime Jus el. paštu. Užsakymai virš 50.00 € pristatomi nemokamai.

2,39 €

Prekės aprašymas

Type 2 elektrinių automobilių savaiminio susitraukimo įkrovimo kabelis, iki 11 kW, 5 m, oranžinis

(5555935013) 20 A, 3 fazės, skirtas hibridiniams ir elektrinėms automobiliams įkrauti su TYPE 2 tipo jungtimi

LAPP HELIX 2 tipo įkrovimo kabeliai jungia jūsų EV prie įkrovimo stoties, įkrovimo stulpo arba sieninio įkroviklio – lengvai įkraunate namuose arba kelyje. Tiesiog prijunkite kabelio jungtį prie automobilio ir kištuką prie maitinimo šaltinio. Įkrovimo procesas automatiškai pradedamas ir baigiamas naudojant borto elektroninę įrangą. LAPP įkrovimo kabeliai tinka hibridiniams (PHEV) ir baterijomis varomiems elektromobiliams (BEV).

Patentuotas, savaime susitraukiantis kabelis su formos atmintimi, kuris po naudojimo susivynioja spiralės forma ir greitai susideda – nesusipainioja.

LAPP tipo 2 įkrovimo kabelis leidžia lengvai ir greitai įkrauti iki 11 kW viešoje ar privačioje įkrovimo stotyje arba sieniniame įkroviklyje.

Didelis suderinamumas: be 3 fazių įkrovimo, kabelis taip pat palaiko 1 fazių įkrovimą 3,7 kW galios.

Labai tvirtos, atsparios transporto priemonėms laidai ir kištukai su sidabru dengtais kontaktais užtikrina papildomą ilgaamžiškumą.

Atsparus alyvai ir išilgai vandeniui EV įkrovimo laidas su aukšta drėgmės apsauga pagal IP55, darbinė temperatūra nuo -40 °C iki 50 °C.

2 tipo į 2 tipo EV įkrovimo laidas yra kompaktiškas ir lengvai naudojamas dėl savo mažo svorio.

3 režimo įkrovimo kabelis pagamintas pagal galiojančius IEC ir EN standartus, suderinamas su Europos transporto priemonėmis ir įkrovimo stotelėmis, taip pat su CCS jungtimis (Combo 2)

Techniniai duomenys

Jungtys

Jungtis, 2 tipo lizdas

Jungtis 2, 2 tipo kiįtukas

Našumas

Įkrovimo galia iki 11 kW

Įkrovimo režimas Mode 3

Nominali įtampa 440 V (AC)

Maksimali srovės galia 20 A

Naudinga informacija


Specifikacijos

SKU
435995
Svoris
2.52 kg.
Barkodai
4064727469904
Prekinis ženklas
Prekės kodas
5555935013