Lithuanian

NAUJIENA! Įkraunama ličio jonų baterija

Naujiena iš BASEUS – įkraunama baterija su ličio jonų cele bei įmontuotu krovimo valdikliu, tinkanti beveik visiems prietaisams, kurie įprastai naudoja nekraunamas AA dydžio šarmines baterijas. 

Šias baterijas galima naudoti net tuose prietaisuose, kurie su dauguma kitų įkraunamų baterijų neveiktų. Įvairūs žaislai, nuotolinio valdymo pultai, bevielės pelės ir daugybė kitų prietaisų, veikiančių su 1,5 V baterijomis gali naudoti BASEUS įkraunamas baterijas, kurias iš naujo įkrauti galima net 1000 kartų. 

Dar viena gera žinia – šių baterijų įkrovimui nereikalingas specialus įkroviklis. Ją galima įkrauti pajungus prie kompiuterio su USB jungtimi ar naudojantis įprastu telefoniniu krovikliu su pridedamu microUSB laidu. 

Lengvai pakraunamos, plačiai pritaikomos ir ilgai tarnaujančios BASEUS įkraunamos baterijos – tikras pokytis, apsaugosiantis jus nuo netikėtai išsikrovusių baterijų, bereikalingo vaikščiojimo į parduotuvę ir papildysiantis jūsų piniginę, nes už baterijas nuo šiol mokėsite tik vieną kartą.


Įkraunama ličio jonų baterija (visos įkraunamos baterijos)


Nepaliekame nei vieno kliento be sprendimo!

Šias ir daug kitų prekių galite įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje. Neradote tinkamo sprendimo ar turite papildomų klausimų? Susisiekite!
Mums svarbi Jūsų nuomonė, palikite atsiliepimą.


Kontaktai fiziniams asmenims

8700 35 035 arba [email protected]

Kontaktai juridiniams asmenims

[email protected]