Lithuanian

Daugumai bevielių Wi-Fi kamerų iki -40%!

Apsaugos kameros – tai saugumas bei šiuolaikiškas būdas būti keliose vietose vienu metu. Išėjus į darbą ar kelioms dienoms išvykus į kelionę daugeliui neramu palikti namus be priežiūros: tačiau vagystės, turto apgadinimo ar tiesiog nepageidaujamų asmenų vizitų galima lengvai išvengti namų teritorijoje įsidiegus apsaugos kamerą. Šiuolaikinės kameros nebereikalauja visos meistrų komandos ir fasadą gadinančių laidų – belaidės,  Wi-Fi ryšio pagalba veikiančios, nedidelės, tačiau daugybe funkcijų galinčios pasigirti apsaugos priemonės gali būti įrengiamos per kelias minutes, o saugumą garantuoti – ilgą laiką. Tad LEMONA electronics kviečia atnaujinti savo namų, sodo namelio ar garažo saugumo sprendimus – visą mėnesį nuo sausio 26 d. iki vasario 26 d. įsigyk daugelį bevielių Wi-Fi kamerų su -40 % nuolaida!

 

NOUS, SONOFF, WOOX ir EZVIZ gamintojų apsaugos kameros gali būti pritaikytos tiek fiksuoti veiklą aplink namo teritoriją, kai nieko nėra namuose, ar pasitarnauti namų viduje: kameros, turinčios dvipusį garso ryšį, leis per nuotolį ne tik stebėti, bet ir pasikalbėti su namiškiais ar augintiniais, o naktinis matymas puikiai kūdikio kambario stebėjimui.

Išsirinkti tikrai pavyks – gausus apsaugos kamerų asortimentas LEMONA electronics parduotuvėje laukia tavęs ir nekantrauja suteikti tavo namams dar daugiau komforto.


Daugiau Wi-Fi bevielių kamerų su iki -40% nuolaida: 


Nepaliekame nei vieno kliento be sprendimo!

Šias ir daug kitų prekių galite įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje. Neradote tinkamo sprendimo ar turite papildomų klausimų? Susisiekite!
Mums svarbi Jūsų nuomonė, palikite atsiliepimą.


Kontaktai fiziniams asmenims

8700 35 035 arba [email protected]

Kontaktai juridiniams asmenims

[email protected]