📦 Dėmesio! Galimi užsakymų pristatymo trukdžiai. Plačiau
📦 Dėmesio! Galimi užsakymų pristatymo trukdžiai. Plačiau

Victron Energy saulės energijos sprendimai

Elektros energijos kainoms sparčiai kylant, o saulės modulių – mažėjant, saulės energetikos sprendimai vartotojams kasdien tampa vis aktualesni ir patrauklesni. Be to, saulės energiją keičianti į elektros energiją įranga modernėja, naujos kartos gaminiai tampa efektyvesni ir patikimesni, todėl  jie tapo patrauklia ir prieinama investicija daugeliui namų bei įvairių transporto priemonių savininkams. Dar viena iš patrauklumo priežasčių – tai yra žalioji energetika, saulės generuojama energija mažina iškastinio kuro poreikį, neišskiriamas anglies dvideginis. Nuosava saulės elektrinė suteikia ekonominį saugumą – mažina priklausomybę nuo svyruojančių elektros energijos kainų bei leidžia turėti elektros energijos tiekimą ten, kur nėra priėjimo prie viešo elektros tinklo. LEMONA electronics, bendradarbiaudama su ilgametę patirtį turinčiu partneriu VICTRON ENERGY, paruošė keletą saulės energijos sprendimų, kurie išplės jūsų transporto galimybes ir suteiks galimybę turėti elektros energiją pastatuose, neprijungtuose prie elektros tinklo.


Solidus  papildomas saulės energijos rezervas  ant ratų leidžia keliauti be rūpesčių ir sumažinti degalų sąnaudas. Saulė pasirūpins maisto gaminimu ir netgi užtikrins, kad galėsite užvesti automobilį net po kelių dienų poilsio vienoje vietoje su išjungtu varikliu, nes tiek starterio akumuliatorių, tiek borto akumuliatorių galėsite įkrauti iš saulės modulių ar automobilio generatoriaus. Automobilyje galima įmontuoti 230 VAC įkroviklį, su kuriuo galima greitai įkrauti akumuliatorius iš elektros tinklo namuose, mieste ar stovyklavietėje. Akumuliatorių įkrovimo lygį ir kiek laiko sistema tieks energiją galima stebėti lokaliai įrengus matavimo įranga. Lokaliai sistemą stebėti ir konfigūruoti galima iš bet kurio išmaniojo telefono, planšetinio ar asmeninio kompiuterio naudojant  Bluetooth ryšį arba prisijungus prie sistemos naudojant papildomą adapterį. Nuotoliniu būdu sistemą galima stebėti   instaliuojant VICTRON „Connect“ programėlę, šiuo atveju sistemą  reikia papildyti  VICTRON internetinio ryšio įranga. Programėlėje galite pasirinkti Jums tinkamiausius nustatymus ir rasti geriausią automobilio padėtį saulės atžvilgiu optimaliausiam įkrovimui pasiekti.

Startinį rinkinį sudaro: 4 polikristaliniai saulės moduliai, kurių kiekvieno galia yra 175 W; 100 Ah gelio akumuliatorius; programuojamas starterio ir borto akumuliatorių apjungimo įrenginys Cyrix  ; saulės energijos įkrovimo MPPT valdiklis ir 300 W nuolatinės srovės 12 VDC į 230 VAC keitiklis.

 

Rinkinio sudedamosios dalys:


Jūsų sodo, poilsio namelis ar kitas pastatas, neprijungti prie elektros tinklo, gali būti ne tik aprūpinami elektra, bet ir stebimi. Naudodami VICTRON „Off Grid“ galite kaupti saulės energiją akumuliatoriuose ir nustatyti, kada ir kokiomis sąlygomis VICTRON tieks elektros energiją. Jei norite visiškai nuo oro sąlygų nepriklausomo elektros tiekimo, VICTRON Energy „MultiPlus II" suteikia galimybę prijungti generatorių. Jūsų pasirinkimu generatorius įsijungs tik tada, kai saulės moduliai tieks nepakankamai energijos arba akumuliatoriai taps beveik išsikrovę taip pat kai ilgesnį laiką išaugs elektros energijos poreikis.

Startinį rinkinį sudaro: 4 polikristalinės saulės baterijos, kurių kiekvienos galia yra 175 W; 100 Ah gelio akumuliatorius ir darbinis akumuliatoriaus separatorius, saulės energijos įkrovimo MPPT valdiklis ir 1000 W nuolatinės srovės 12 V į 230 VAC keitiklis.

 

Rinkinio sudedamosios dalys:


Kiekvieną dieną visi galvojame, kaip sumažinti elektros energijos suvartojimą namuose ar darbo vietose. Sureguliavus savo vartojimo įpročius, sekantis žingsnis – pradėti išgauti savo elektros energiją. Dabartinėje elektros rinkoje yra dvi galimybės – parduoti pagamintą elektros energiją arba naudoti per dieną sukauptą elektros energiją savo reikmėms. Abu variantai turi savų privalumų ir trūkumų. Tradicinė „On grid“ tipo sistema, sugeneruotą saulės moduliuose energiją perduoda į elektros tinklą, jos nekaupia nes neturi  akumuliatorių. Jei lyginame tokios pat instaliuotos galios sistemas investicijos į „On grid“ tipo sistemą ženkliai mažesnės, bet dingus elektros energijos tiekimui elektros tinkle, nutrūks elektros energijos tiekimas ir į jūsų būstą. Įsirengus „Off-grid“ tipo sistemą negalėsite elektros energijos parduoti į elektros tinklą, bet sukauptą akumuliatoriuose energiją galėsite vartoti savo poreikiams. Jei jūsų elektros tinklo įvado pralaidumas per mažas trumpalaikį padidėjusį galios poreikį galėsite kompensuoti iš sukauptos energijos akumuliatoriuose. Ilgose skirstomojo elektros tinklo linijose galimas didesnis įtampos kritimas arba įtampos svyravimai priklausantys nuo apkrovos, įsirengus Victron sistemą įtampos kritimą bei svyravimus galime  kompensuoti energija sukaupta akumuliatoriuose.

Pradinį rinkinį sudaro: „EasySolar“ saulės energijos valdiklis, skirtas tiekti elektros energiją bei akumuliatoriaus įkrovimo ir iškrovimo valdiklis. Nominali 1600 W galia, dvi 100 Ah baterijos ir keturios 175 W polikristalinės saulės baterijos.

 

Rinkinio sudedamosios dalys:


Pateikti komponentų rinkiniai yra tik rekomendaciniai kiekvienu atveju reikia įvertinti realius kliento poreikius, kokios numatomos apkrovos, kaip intensyviai bus sistema naudojama ir koks reikalingas energetinis patikimumas. Dėl detalios sistemos konfigūracijos atitinkančios jūsų poreikius prašome kreiptis į mūsų specialistus.


Мы не оставляем клиентов без решения!

Эти и многие другие товары вы можете купить в нашем интернет-магазине. Не можете найти подходящее решение или возникли дополнительные вопросы? Связаться!


Контакты для физических лиц

Литва: 8700 35 035 или же [email protected]

Латвия: +371 6760 5495 или же [email protected]

Эстония: +372 640 7513 или же [email protected]

Контакты для юридических лиц

Литва: [email protected]

Латвия: [email protected]

Эстония: [email protected]