Atgal Spausdinti    

Didmeninė prekyba

Kauno padalinys

Mituvos g. 2, Kaunas, LT-50131

Darbo valandos:

8:00 - 17:00  

Algirdas Juozelskis
Tel:  +370 (37) 337715
Mob:  +370 (698) 06299
El. paštas: algirdas.juozelskis@lemona.lt 

Artūras Kilimonis
Tel:  +370 (37) 337718
Mob: +370 (626) 20030
El. paštas: arturas.kilimonis@lemona.lt 

Lena Liumparienė
Mob.  +370 (662) 18034
El. paštas: lena.liumpariene@lemona.lt 

Paulius Rimkus
Mob.  +370 (688) 47712
El. paštas: paulius.rimkus@lemona.lt 

Tadas Kučinskas
Mob.  +370 (626) 36311
El. paštas: tadas.kucinskas@lemona.lt 

Ovidijus Ramanauskas
Mob.  +370 (663) 66166
El. paštas: ovidijus.ramanauskas@lemona.lt 

Virginijus Gudeliauskas
Mob.  +370 (614) 37426
El. paštas: virginijus.gudeliauskas@lemona.lt 

Vilniaus Žirmūnų padalinys

P. Lukšio g. 19, Vilnius, LT-09132

Darbo valandos:

8:00 - 18:00  


Faks.:+370 (5) 2747061  

Stanislavas Zabelskis
Tel.: +370 (65) 004 207
Mob. Tel.: +370 (614) 15133
El. paštas: stanislavas.zabelskis@lemona.lt 

Andžej Jasinski
Tel.: +370 (65) 004 204
Mob. Tel.: +370 (615) 39246
El. paštas: andzej.jasinski@lemona.lt 

Šarūnas Kleiva
Tel.: +370 (65) 004 205
Mob. Tel.: +370 (616) 46565
El. paštas: sarunas.kleiva@lemona.lt 

Vilniaus Naujamiesčio padalinys

Vytenio g. 22, Vilnius, LT-03229

Darbo valandos:

8:30 - 17:30  


Faks.: +370 (5) 2105401

Stanislav Kropa
Tel.: +370 (5) 2395354
Mob. Tel.: +370 (698) 26116
El. paštas: stanislav.kropa@lemona.lt 

Marius Atgalainis
Tel.: +370 (5) 2740091
Mob. Tel.: +370 (620) 61699
El. paštas: marius.atgalainis@lemona.lt 

Rasa Zmitrovičiūtė
Mob. Tel.: +370 (688) 00447
El. paštas: rasa.zmitroviciute@lemona.lt 

Skirmantas Mikaila
Mob. Tel.: +370 (680) 44025
Tel.: +370 (5) 2740092
El. paštas: skirmantas.mikaila@lemona.lt  

Šiaulių padalinys

Gegužių g. 30, Šiauliai, LT-78322

Darbo valandos:

8:00 - 17:00  

Marius Gricius
Tel.: +370 (41) 500025
Mob. Tel.: +370 (626) 08899
El. paštas: marius.gricius@lemona.lt 

Kostas Adomaitis
Tel.: +370 (41) 500024
Mob. Tel.: +370 (617) 46042
El. paštas: kostas.adomaitis@lemona.lt 

Klaipėdos padalinys

Birutės g. 2, Klaipėda, LT-91200
Darbo valandos:

8:00 - 18:00  

Artūras Liauzginas
Tel.: +370 (65) 004243
Mob.tel.: +370 (613) 88058
El.paštas: arturas.liauzginas@lemona.lt 

Edvardas Štulpinas
Tel.: +370 (65) 004244
Mob. Tel.: +370 (620) 86208
El. paštas: edvardas.stulpinas@lemona.lt 

4 pagrindinės priežastys kodėl verta rinktis LEMONA electronics

Patogus pristatymas. Prekes pristatome visoje Lietuvoje, per siuntų tarnybą arba galite atsiimti mūsų parduotuvėse. 

Patikimi. Esame viena didžiausių elektronikos dalių mažmeninės ir didmeninės prekybos įmonė. Garantuojame įsipareigojimų vykdymą. 

Didelis pasirinkimas. Galite rinktis iš maždaug 13 tūkst. prekių pavadinimų, kurias turime sandėliuose ir 5 mln., kurias galime atvežti pagal užsakymą. 

Profesionalus aptarnavimas. Mūsų pardavėjai ne tik paduos prekę, bet ir patars kurią konkrečioje situacijoje geriau pirkti. 

Pastabos ir pasiūlymai