📦 Dėmesio! Galimi užsakymų pristatymo trukdžiai. Plačiau
📦 Dėmesio! Galimi užsakymų pristatymo trukdžiai. Plačiau
attention

Džiaugiamės, kad projektas sulaukė tokio populiarumo. Projekto sėkmė viršijo lūkesčius ir sulaukėme daugiau nei 40 suinteresuotų organizacijų išbandyti mBot2 robotuką! Norėtume suteikti robotą kiekvienai organizacijai, tačiau jų kiekis ribotas, todėl informuojame, kad registraciją šiuo metu stabdome. Visus užsiregistravusius dalyvius informuosime el. paštu apie projekto eigą. Norėdami įsigyti ar apžiūrėti mBot2 spauskite čia.


Išbandykite rytojaus mokyklą šiandien!

Trumpai apie projektą

Mokymasis, kūrybiškumas, nepriklausomybė, motyvacija ir dar daugiau sutelpa mažame, bet galingame mBot2, kurį jūsų mokykla ar būrelis gali išbandyti nemokamai net 15 dienų ir susipažinti su ateities mokykla!

Visuomet siekianti žengti inovacijų keliu LEMONA electronics ir visame pasaulyje jau spėjęs išgarsėti edukacinių robotų gamintojas „Makeblock“ siūlo neįtikėtiną galimybę: net du mėnesius truksiančią programą, kurioje atrinktos mokyklos ar neformaliojo švietimo būreliai turės progą išbandyti vieną moderniausių programuojamų robotų visiškai nemokamai. Viskas, ko paprašysime – tai atgalinis ryšys, kuris padėtų ateityje šį robotą pritaikyti Lietuvos mokyklų reikmėms ir visiems, kurie norėtų jį išbandyti namuose.


Ką siūlome?

mBot2 – tai naujos kartos edukacinė priemonė skirta vaikams ir apjungianti visus STEAM mokymosi principus. Su mBot2 vaikai mokosi programuoti, mąstyti kūrybiškai ir numatyti pasekmes – kartu auga jų motyvacija ir pasitikėjimas savimi.

mBot2 skirtas vaikams nuo 8 metų, tačiau su suaugusiųjų pagalba surinkimo etape, net pradinių klasių mokiniai gali be vargo naudotis plačiomis jo teikiamomis galimybėmis: pradedant nuo lengviausio, blokinio, iki Python programavimo, suteikiančio daugiau laisvės ir iššūkių, bei naujas galimybes leidžiančio atrasti CyberPi valdiklio naudojimo.

Šį robotą gausite supakuotą dėžutėje ir jūsų mokymasis prasidės nuo pirmojo žingsnio – jį surinkti (tam užtruksite apie 20 minučių, o visi reikalingi įrankiai įtraukti į standartinę komplektaciją). O po to – jus apriboti gali tik dangus! Mėgaukitės atrasdami naujas galimybes ir būdus panaudoti šį robotą – lauksime ir jūsų kūrybiškų idėjų ir pasiūlymų!


Kas gali dalyvauti?

Visi Lietuvoje, vykdantys ar turintys veiklą, susijusią su edukacija, robotika ar vaikų ir paauglių užimtumu.

Tai gali būti įvairios mokyklos, būreliai ar privačiai veikiančios bendruomenės. Išsilavinimas IT ar robotikos srityje visiškai nebūtinas – su mBot2 dirbti ir mokytis taip paprasta, jog net ir neturėdami išankstinio pasiruošimo, per 15 minučių perprasite šio roboto valdymą ir galėsite džiaugtis išbandydami jo galimybių ribas.

LEMONA electronics tikslas – pristatyti robotiką ir STEAM mokymosi tikslus vaikams, taip pagerinant jų motyvaciją ir mokymosi rodiklius.


Kaip tai vyks?

Projekte dalyvauja 5 mBot2 robotukai skirti testavimui. Robotukai bus išsiųsti pirmiesiems užsiregistravusiems dalyviams pagal registracijos laiką. Grįžęs robotukas bus išsiųstas žemiau sąraše esančiai organizacijai, pagal registracijos laiką. Robotuko testavimas vyks 15 kalendorinių dienų. Šiuo laikotarpiu robotą galėsite sukonstruoti, išmėginti visas jo galimybes, žaisti, programuoti ir mokytis. Laikotarpiui pasibaigus robotą supakuokite ir pristatykite į artimiausia LEMONA electronics saloną. Jei tokios galimybės neturite, jį taip pat galite išsiųsti su kurjeriu į mūsų centrinę būstinę, esančią S. Raštikio g. 26, Kaunas, tačiau siuntimo išlaidas turėsite apmokėti patys.


Ko tikimės?

Visų pirma, tikimės, jog atrasite kažką naujo, išmoksite tai, ko nesitikėjote, ir svarbiausia - mėgausitės procesu.

Siekdami padėti platesniam vaikų ir moksleivių ratui atrasti šią priemonę bei ištyrinėti jo pritaikomumą Lietuvoje, taip pat norime gauti jūsų atgalinį ryšį: kas patiko, o ko, galbūt, trūko.

Jūsų atsakymai ir pastebėjimai gali būti aprašyti tekstu, pateikti kaip pasiekimų dienoraštis, vaikų laiškai ar visiškai laisva video forma. Tiesiog tikimės, jog norėsite tapti šios inovatyvios mokymosi priemonės pionieriais Lietuvoje padedančiais kitiems suprasti ir atrasti mBot2.


mBot2 teikiamos naudos

Daugybė vaikų visame pasaulyje pripažįsta – jų motyvacija sėdėti mokyklos suole bandant monotoniškai įsiminti dalykus, kuriuos jie galėtų per sekundės dalį atrasti Google išties maža. Technologinė pažanga bei ankstyvas vaikų įsiliejimas į visuomenę reiškia, jog jiems reikia visiškai kitokių įgūdžių nei reikėjo mūsų kartos atstovams, tad reikia ir kitokio būdo mokytis.

mBot2 robotus gaminantis „Makeblock“ jau yra pripažintas net 25,000 mokyklų visame pasaulyje, o Prancūzijoje netgi buvo įtrauktas į aukštesniųjų klasių vadovėlius. Daugelyje mokyklų pasaulyje pripažįstama robotikos nauda ne tik pasiruošimui ateičiai, bet ir pagerinanti kitų dalykų mokymosi rezultatus, kadangi veikia STEAM principu, apjungiančiu mokslą, technologijas, inžineriją ir matematiką bei linksmą laiko leidimą. Be to:

 • lavinamas vaikų kūrybinis mąstymas;
 • skatinamas vaikų nepriklausomybės jausmas, galimybė kurti ir mokytis be nuolatinės suaugusiųjų pagalbos;
 • ugdomas bendradarbiavimas, darbas grupėse;
 • didėja vaikų motyvacija mokytis ir kitų sričių pamokas;
 • gerėja mokymosi rodikliai;
 • išauga vaikų susikaupimas, loginis mąstymas ir pasekmių numatymas.

Atsiliepimai


 
 

REGISTRACIJOS FORMA

Registracija baigta


ASMENS DUOMENŲ APSAUGA

 1. KOKIAIS TIKSLAIS IR KAIP MES TVARKOME JŪSŲ DUOMENIS. Informuojame, kad UAB „Lemona“ (juridinio asmens kodas: 133321178, registruotos buveinės adresas: S. Raštikio g. 26, Kaunas) (toliau – Įmonė) tvarko šiuos asmens duomenis: mokyklos / būrelio pavadinimą, mokyklos / būrelio atstovo vardą, pavardę, pareigas, miestą, el. pašto adresą, atvaizdą ir garso įrašą „Išbandykite rytojaus mokyklą šiandien!“ projekto (toliau – Projektas) įgyvendinimo tikslu, siekiant gauti atgalinį ryšį apie Projekto naudą Lietuvos mokyklų reikmėms ir visiems, kurie norėtų išbandyti edukacinį programuojamą robotą „mBot2“ namuose.
 2. KOKIU TEISINIU PAGRINDU MES TVARKOME JŪSŲ DUOMENIS. Mes tvarkome Jūsų asmens duomenis Jūsų sutikimo ir sutarties sudarymo pagrindais (BDAR* 6 str. 1 d. a punktas ir BDAR 6 str. 1 d. b punktas) bei siekdami įgyvendinti mūsų susitarimą – Jums dalyvaujant Projekte, viešinti šį faktą. Dalyvaudami Projekte Jūs sutinkate, kad Jūsų asmens duomenys būtų tvarkomi. Dalyvavusių projekte dalyvių nuotraukos (atvaizdas) ir / arba garso įrašas gali būti skelbiami viešai UAB „Lemona“ svetainėje, „Facebook“, „Instagram“, „Linkedin“ paskyrose Projekto publikavimo ir iliustraciniais tikslais.
 3. JŪSŲ PASIRINKIMAS IR TEISĖS. Jūs turite teisę bet kuriuo metu, pateikdami pranešimą mums elektroniniu paštu [email protected], prašyti susipažinti su tvarkomais Jūsų asmens duomenimis ir prašyti juos ištaisyti arba ištrinti, apriboti duomenų tvarkymą (sustabdyti tvarkymo veiksmus), teisę nesutikti, kad duomenys būtų tvarkomi, kitas Lietuvos įstatymų nustatytas teises. Jūs taip pat turite teisę dėl netinkamo Jūsų duomenų tvarkymo pateikti skundą priežiūros institucijai – Valstybinei duomenų apsaugos inspekcijai. Kilus klausimų dėl asmens duomenų tvarkymo įgyvendinant Projektą, kreipkitės į Įmonės duomenų apsaugos pareigūną el. p.: [email protected] .
 4. DUOMENŲ SAUGOJIMO LAIKOTARPIS. Projekto metu surinkti asmens duomenys bus saugomi 2 (du) metus nuo Projekto pasibaigimo dienos. Asmens duomenys jokiems kitiems tretiesiems asmenims nebus teikiami.
 5. Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą galite rasti Privatumo politikoje.

* Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas (ES) 2016/679.Daugiau informacijos apie mBot2 robotą rasite prekės puslapyje (Visi Makeblock produktai)


Nepaliekame nei vieno kliento be sprendimo!

Šias ir daug kitų prekių galite įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje. Neradote tinkamo sprendimo ar turite papildomų klausimų? Susisiekite!
Mums svarbi Jūsų nuomonė, palikite atsiliepimą.


Kontaktai fiziniams asmenims

8700 35 035 arba [email protected]

Kontaktai juridiniams asmenims

[email protected]