Stiliaus ir funkcionalumo harmonija su LED line FLAMINGO lauko šviestuvais

LEMONA electronics pristato „FLAMINGO“ lauko šviestuvus – universalų sprendimą įvairių lauko erdvių apšvietimui. Šie šviestuvai puikiai tiks kelių, parkų, automobilių stovėjimo aikštelių ar kiemų apšvietimui. 

Montavimo universalumas suteikia šiai šviestuvų linijai papildomo funkcionalumo, o unikali, liekna forma – estetinio patrauklumo apšviestai erdvei. „FLAMINGO“ šviestuvas gali būti montuojamas ant stulpo arba tiesiai ant sienos su galimybe reguliuoti šviestuvą +/- 15 laipsnių kampu arba montuoti jį 90 laipsnių kampu.

Dideliu atsparumu aplinkos poveikiui (IP65, IK08) pasižymintys „FLAMINGO“ šviestuvai turi lieto aliuminio korpusą, yra suderinami su H05RN-F maitinimo laidu ir gali užtikrinti itin ryškų ir natūralų (4000 K) apšvietimą net 140 x 70 laipsnių kampu. 

Geriausią apšvietimą, o taip pat ir šviestuvo ilgą tarnavimo laiką užtikrins tinkamos galios jūsų tikslui pasiekti pasirinkimas. Galite rinktis 30, 50 ir 100 W galios „FLAMINGO“ šviestuvus. 

„FLAMINGO“ lauko šviestuvai – ilgaamžis, patvarus, funkcionalus ir estetiškas sprendimas įvairioms atviroms erdvėms. Jei sudomino šis apšvietimo sprendimas ar turite daugiau klausimų, kreipkitės į jus aptarnaujantį vadybininką ar LEMONA electronics specialistus – mielai atsakysime ir padėsime išsirinkti jūsų poreikius geriausiai atitinkantį šviestuvą.


Nepaliekame nei vieno kliento be sprendimo!

Šias ir daug kitų prekių galite įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje. Neradote tinkamo sprendimo ar turite papildomų klausimų? Susisiekite!
Mums svarbi Jūsų nuomonė, palikite atsiliepimą.


Kontaktai fiziniams asmenims

8700 35 035 arba [email protected]

Kontaktai juridiniams asmenims

[email protected]