Russian

iSMA CONTROLLI

Apie gamintoją

Italijos gamintojas iSMA CONTROLLI siūlo inovatyvius pastatų automatizavimo sprendimus. Per 80 metų patirtį šioje srityje turinti kompanija išsiskiria pridėtinės vertės kūrimu siūlant ne tik praktiškus, tačiau ir energiją taupančius produktus. Apgalvotame iSMA CONTROLLI asortimente yra net 6 produktų kategorijos:

 • oro kokybei skirti prietaisai,
 • BMS valdikliai,
 • I/O moduliai,
 • matuokliai,
 • jutikliai,
 • vožtuvai ir varomieji mechanizmai.

Veiklą 1936 m. iSMA CONTROLLI pradėjo nuo šildymo ir ventiliacijos, bei oro kondicionavimo ir šaldymo valdymo įrangos tiekimo gamykloms. Šiandien ši įmonė naudoja sukauptą patirtį kurdama nuo pradžios iki galo apgalvotus sprendimus, padedančius taupyti energiją ir suteikiančius dar didesnį komfortą.

iSMA CONTROLLI asortimente galima rasti įvairių dydžių prietaisus, tiksiančius tiek senų pastatų renovacijai, tiek įrengiant naujus. Patyrusių specialistų komanda, sudaryta iš mechanikos inžinierių, elektronikos dizaino ir pastatų automatizacijos specialistų užtikrina, jog gaminių dizainas atitinka ir palengvina šiuolaikinius poreikius bei yra vientisas nuo sukūrimo iki naudojimo. Visi iSMA CONTROLLI prietaisai yra gaminami Europos Sąjungoje.
Kelis objektus apimančių pastatų valdymas

iSMA CONTROLLI padeda pasinaudoti daiktų interneto (IoT) teikiama nauda pilnai integruojant skirtingų prietaisų valdymą per nuotolinę prieigą. Toks valdymo sprendimas padeda pasiekti naują pastatų energijos vartojimo efektyvumo lygį bei nustatyti problemas dar prieš joms atsirandant. Be to, jis netgi gali sumažinti prastovų laiką ir pagerinti našumą naudojant vieno ar kelių pastatų duomenis. Šioje kategorijoje iSMA CONTROLLI siūlo:

 • BMS valdiklius,
 • analitikos programinę įrangą.

Mažiems ir vidutinio dydžio pastatams skirti BMS

Keičiamo dydžio sprendimai, leidžiantys išlaisvinti integracijos, vizualizavimo ir daiktų interneto ryšio privalumus naudojant prietaisus, veikiančius pagal „Niagara Framework“ – išties atvirą pastatų automatizavimo programinės įrangos platformą. Taip užtikrinamas naudotojų komfortas ir ilgas objekto tarnavimo laikas.

Šioje kategorijoje:

 • integracijos valdikliai,
 • hibridiniai daiktų interneto valdikliai,
 • HMI skydeliai.Komforto valdymas

Platus konfigūruojamų ir programuojamų valdiklių bei moderniai atrodančių sieninių plokščių asortimentas tiks beveik prie bet kokio naujo pastato dizaino ar renovacijos projekto. iSMA CONTROLLI prietaisai leidžia naudoti tiek jau paruoštas valdymo programas, tiek sukurti savo valdymo algoritmus tam, kad būtų galima padidinti pastato aplinkos komfortą, sumažinti energijos suvartojimą ir šiltnamio efektą sukeliančių dujų emisiją.

Jei kyla klausimų apie pastatų automatizavimą ar įvairių prietaisų integravimą, ar sudomino iSMA CONTROLLI siūlomi sprendimai, susiek ir LEMONA electronics konsultantai mielai suteiks visą reikiamą informaciją bei padės išsirinkti.Мы не оставляем клиентов без решения!

Эти и многие другие товары вы можете купить в нашем интернет-магазине. Не можете найти подходящее решение или возникли дополнительные вопросы? Связаться!


Контакты для физических лиц

Литва: 8700 35 035 или же [email protected]

Латвия: +371 6760 5495 или же [email protected]

Эстония: +372 640 7513 или же [email protected]

Контакты для юридических лиц

Литва: [email protected]

Латвия: [email protected]

Эстония: [email protected]