Lithuanian

Nebijantys iššūkių - LED line PRIME FLUX prožektoriai

Skirti bet kokiai industrinei ar komercinei erdvei LED line gaminami „FLUX“ prožektoriai garantuoja ryškią šviesą, tačiau sunaudoja mažiau energijos. Šie prožektoriai pasižymi dideliu atsparumu (IK08, IP66) ir ilgaamžiškumu, tad gali būti naudojami tiek viduje, tiek lauke. Net 140 lm/W siekiantis prožektorių šviesos efektyvumas reiškia galingą, tačiau efektyvų apšvietimą, o kartu – sumažėjusias energijos sąnaudas ir neigiamą poveikį gamtai.

Šie „FLUX“ prožektoriai yra atsparūs šalčio, vėjo ar stipraus lietaus pažeidimams. Dėl šios priežasties jie yra dažnai naudojami gamyklose ir sandėliuose, automobilių stovėjimo aikštelėse, stadionuose, arenose, o taip pat ir transporto infrastruktūroje: oro uostuose, traukinių stotyse ir kt.

Jie tai pat pasižymi dideliu universalumu, kuris kyla iš galimybės pasirinkti šviestuvų galią ir reguliuoti šviesos sklaidos kampą (nuo 30 iki 120 laipsnių, taip pat T2 ir T3 versijos) taip pritaikant apšvietimą pagal konkrečius reikalavimus. 

LED line „FLUX“ prožektoriams suteikiama net 5 metų garantija, tad galite būti tikri, jog tai puiki investicija į aukštos kokybės ir ilgaamžį produktą. 

Svarbiausi techniniai parametrai:

Galia: 30/ 50/ 100/ 200/ 400/ 600 W

Šviesos efektyvumas: 140 lm/W

Maksimalus šviesos srautas: 84 000 lm

Koreliacinė spalvos temperatūra (CCT): 4000 K

Mechaninio atsparumo klasė: IK08

Sandarumo klasė: IP66

Šviesos sklaidos kampas: 30/ 60/ 90/ 120 laipsnių ir asimetriški T2 ir T3

Tarnavimo laikas: 50000 val.

Garantija: 5 metai

 


Nepaliekame nei vieno kliento be sprendimo!

Šias ir daug kitų prekių galite įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje. Neradote tinkamo sprendimo ar turite papildomų klausimų? Susisiekite!
Mums svarbi Jūsų nuomonė, palikite atsiliepimą.


Kontaktai fiziniams asmenims

8700 35 035 arba [email protected]

Kontaktai juridiniams asmenims

[email protected]