Dėmesio, nuo rugsėjo 13 d. keičiasi aptarnavimo tvarka parduotuvėse. Plačiau>
Nemokamas pristatymas + nuolaidos kodas Plačiau >
Kibernetinis pirmadienis! -18% nuolaida su kodu: KIBER18
Švenčiame Jonines! Tik internetu -25% su kodu: JONINĖS25! Plačiau
👑 Tik internetu! -20% daugeliui prekių su kodu: KARALIUS20!  
👑 Tik internetu! -20% daugeliui prekių su kodu: KARALIUS20! Plačiau

WEIPU - kabelių ir kitų maitinimo šaltinių jungtys

Vienas didžiausių pasaulyje pramoninių jungčių gamintojas WEIPU, nemažai investuojantis į naujų produktų plėtojimą, pripažintas net kelių tarptautinių kokybės standartų, jau daugiau kaip ketvirtį amžiaus siūlo patikimus ir saugius maitinimo šaltinių jungčių sprendimus. 

WEIPU specializuojasi industrinės klasės bei žiedinių jungčių gamyboje. Be šių, gamintojas taip pat siūlo vandeniui atsparias, didelės apkrovos ir kitas jungtis įvairioms pramonėms šakoms bei nuolat pristato naujus produktus.

Viena pagrindinių šio gamintojo prekių grupių – žiedinės jungtys, kurias galima įsigyti ir LEMONA electronics parduotuvėse. Labai platų žiedinių jungčių pasirinkimą siūlančio gamintojo asortimente galima rasti sriegines, vandeniui atsparias, „Bayonet“ tipo jungtis ir kita.


SP serija

WEIPU SP serijos jungtys yra IP68 klasės jungtys su sriegine jungtimi ir atsparumo aukštai temperatūrai savybėmis. Šios jungtys padeda klientams perduoti energiją, duomenis ir signalus atšiauriausiomis sąlygomis. WEIPU IP68 kabelių jungtys yra idealus pasirinkimas įvairiems pramoniniams įrenginiams. 


Kabeliniai kištukai ir lizdai SP13 

WEIPU SP13 žiedinė jungtis pasižymi kompaktiška ir tikslia konstrukcija, todėl idealiai tinka tais atvejais, kai ribojama erdvė. Tvirta ir ilgaamžė WEIPU SP13 jungtis gali padėti efektyviai perduoti energiją, duomenis ir signalą bet kokiomis sąlygomis. Kiekvienoje SP13 jungties pusėje gali būti vyriškas arba moteriškas kontaktas, todėl ją labai patogu jungti visus prietaisus.Kabeliniai lizdai ir kištukai SP21  

WEIPU SP21 — labai tvirta, vandeniui atspari jungtis, skirta naudoti tiek patalpose, tiek ir lauke, bet kokioje nepalankioje aplinkoje. WEIPU SP21 jungčių srieginė jungtis pasižymi greito fiksavimo ir lengvo valdymo savybėmis, todėl idealiai tinka pramoninėms reikmėms.


Nepaliekame nei vieno kliento be sprendimo!

Šias ir daug kitų prekių galite įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje. Neradote tinkamo sprendimo ar turite papildomų klausimų? Susisiekite!
Mums svarbi Jūsų nuomonė, palikite atsiliepimą.


Kontaktai fiziniams asmenims

8700 35 035 arba [email protected]

Kontaktai juridiniams asmenims

[email protected]