Visiems sandėlyje esantiems KNIPEX įrankiams -15% nuolaida!

KNIPEX – tai ilgaamžiai, praktiškumu bei kokybe pasižymintys įrankiai iš Vokietijos. Per 140 m. patirtimi besididžiuojantis gamintojas spėjo užsitarnauti ne tik klientų simpatijas, tačiau ir specialistų įvertinimą: KNIPEX replės ir kiti elektrikams, santechnikams, su tinklo ryšiais ar tiesiog namuose dirbantiems sukurti įrankiai yra nepakeičiami efektyvaus darbo pagalbininkai. Replių dantukai yra nepaprastai tvirti, juos sunku sugadinti ar nudėvėti, taip garantuojamas ne tik ilgas įrankio naudojimas, tačiau ir nepriekaištingas darbas su juo – galėsite būti užtikrintas sugriebimo tvirtumu ar kirpimo tikslumu.

Dabar pats geriausias metas įsigyti šiuos nepriekaištingus įrankius, nes nuo 2023.09.11 d. iki 2023.09.24 d. visose fizinėse LEMONA electronics parduotuvėse ir internetu KNIPEX įrankiams taikoma net -15 % nuolaida!*


KNIPEX įrankiai su -15% nuolaida (visi KNIPEX įrankiai)

Akcijos sąlygos:

  • Nuolaida taikoma nuo mažmeninės kainos.
  • Akcijos nesumuojamos.
  • Nuolaida negalioja užsakominėms prekėms iš tiekėjų sandėlių.
  • Prekių kiekis akcine kaina – ribotas.

Nepaliekame nei vieno kliento be sprendimo!

Šias ir daug kitų prekių galite įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje. Neradote tinkamo sprendimo ar turite papildomų klausimų? Susisiekite!


Kontaktai fiziniams asmenims

8700 35 035 arba [email protected]

Kontaktai juridiniams asmenims

[email protected]

Please be informed that LEMONA electronics e-store uses cookies in order to personalize content and advertising and to analyze traffic. For more information, see the Privacy Policy.