LEMONA

TELTONIKA įkrovimo stotelės jau pas mus!

Sparčiai populiarėjant elektromobiliams (EV) tampa išties svarbu pasirūpinti kokybišku, greitu, o svarbiausia – prieinamu jų pakrovimu. Būtent tokius sprendimus siūlo TELTONIKA, kurios įkrovimo stoteles nuo šiol bus galima rasti ir LEMONA electronics parduotuvėse.

TELTONIKA yra pasaulinė technologijų įmonė, pasižyminti lanksčiais ir inovatyviais sprendimais, greičiu bei efektyvumu. Šio gamintojo pristatyti „TeltoCharge“ EV įkrovikliai yra visiškai pritaikyti šiuolaikiniam gyvenimui: jais paprasta naudotis ir konfigūruoti, EV jie įkrauna itin greitai, o išmanus valdymas leidžia jausti pilną proceso kontrolę bei geresnį laiko ir išlaidų planavimą.

„TeltoCharge“ yra ne tik estetiškai patrauklus: jį paprasta integruoti į šiuolaikinį interjerą, tačiau ir itin aukštos kokybės produktas, kuris gali puikiai ir patikimai veikti net sudėtingomis oro sąlygomis. Nors ir nedidelis, šis įkroviklis turi tvirtą konstrukciją, o jo galia siekia iki 22 kW. Jis gali būti suderinamas su kiekviena akumuliatoriaus elektrine ar įkraunama hibridine transporto priemone. Įkroviklis tinka pilnai varomų elektra elektromobilių ir įkraunamų hibridinių elektromobilių įkrovimui.


TELTONIKA įkrovimo stotelės (visos elektromobilių prekės)


Jei reikia pagalbos išsirenkant tinkamiausią įkroviklį tavo transporto priemonei, susisiek ir mielai atsakysime į visus kilusius klausimus!


Nepaliekame nei vieno kliento be sprendimo!

Šias ir daug kitų prekių galite įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje. Neradote tinkamo sprendimo ar turite papildomų klausimų? Susisiekite!
Mums svarbi Jūsų nuomonė, palikite atsiliepimą.


Kontaktai fiziniams asmenims

8700 35 035 arba [email protected]

Kontaktai juridiniams asmenims

[email protected]