📦 Dėmesio! Galimi užsakymų pristatymo trukdžiai. Plačiau
📦 Dėmesio! Galimi užsakymų pristatymo trukdžiai. Plačiau

Rezervinio maitinimo sistemos verslui, namams, sodybai

Siekdami užtikrinti nenutrūkstamą elektros energijos tiekimą, privalome eliminuoti nenumatytas aplinkybes. Nepertraukiamo maitinimo šaltiniai (UPS) yra puikus pasirinkimas, leidžiantis garantuoti sklandų įrangos veikimą net netekus pagrindinio energijos šaltinio. Renkantis tinkamą UPS, nepakanka vien tik įvertinti apkrovos galią. Tam, kad UPS geriausiai atitiktų Jūsų poreikius reikia atsakyti į 3 pagrindinius klausimus:

 1. Kokia yra pikinė (maksimali) apkrovos galia?
 2. Kokia yra vidutinė galia ir kiek laiko tokią apkrovą reikia išlaikyti? (Nuo to priklauso reikalavimai akumuliatoriaus talpai)
 3. Ar dažni elektros tinklo sutrikimai? (Jei taip, sistema privalo galėti įkrauti akumuliatorius per trumpesnį laiką)

 

Pagal savo funkcinę struktūrą rezervinio maitinimo įrenginiai skirstomi į:

 • nelinijinius (Offline),
 • interaktyvius (Line Interactive),
 • linijinius (Online).

UPS funkcinės struktūra lemia, ar bus trumpalaikiai elektros energijos tiekimo nutrukimai bei kokie elektros energijos parametrai bus koreguojami.

Privalu įvertinti ar Jūsų įrangos maitinimui pakanka UPS modifikuoto sinuso išėjimo srovės, ar būtina sinuso formos išėjimo srovė.


Naujos kartos UPS su moduline konstrukcija

LEMONA electronics jau galite įsigyti šiuolaikiškus, itin lanksčius ir todėl plačiu pritaikomumu pasižyminčius modulinius UPS iš FSP: XMOD ir Mplus.

XMOD
Modulinė naujojo XMOD UPS konstrukcija leidžia turėti norimą galią nuo 10 iki 500 kW, todėl jis gali būti pritaikomas įvairiems sprendimams ir sritims:

 • debesijai,
 • serveriams,
 • duomenų centrams,
 • bankams,
 • medicinos įstaigoms,
 • pramonės įmonėms.

XMOD USP yra trifazis, online tipo nepertraukiamo maitinimo šaltinis, atitinkantis IEC 62040-3 standarto reikalavimus bei galintis atlaikyti dideles perkrovas. Jis taip pat pasižymi lankstumu bei yra pritaikytas lengvam naudojimui – išmanūs prijungimo lizdai bei spalvotas LCD ekranas su ikonomis prisideda prie paprasto prietaiso montavimo, eksploatavimo bei aptarnavimo. 

Šis UPS turi itin aukštą, net iki 99 % siekiantį efektyvumą, tačiau jo keliamas triukšmas yra žemas (< 65 dB), todėl jis puikiai tiks naudoti medicinos, telekomunikacijų ar finansų sektoriuose. 

Mplus
Mplus UPS – tai tikros dvigubos konversijos, online tipo UPS, turintis modulinę konstrukciją, kurios galią galima didinti nedideliais žingsniais nuo 30 iki 270 kW. Ši modulinė konstrukcija yra taikoma maitinimo, STS (Statinė apkrovos perjungimo sistema) ir akumuliatorių moduliuose. Tai supaprastina viso įrenginio priežiūrą ir užtikrina greitą atskirų modulių pakeitimą.

Mplus pasižymi dideliu patikimumu naudojant kartu su rezervinio maitinimo šaltiniu ir statinio perjungimo jungikliu. Taip pat šis prietaisas leidžia N+1 arba N+R lygiagretų jungimą galios didinimui bei rezervavimo  užtikrinimui.


UPS profesionalioms sistemoms

Energijos tiekimą profesionalioms sistemos LEMONA electronics siūlo užtikrinti naudojantis FSP rezervinio maitinimo prietaisais. Šis gamintojas gali pasiūlyti itin platų – nuo 600 iki 50 000VA – maitinimo sistemų pasirinkimą. LEMONA electronics nuolatinėje pasiūloje visuomet rasite 600–10 000VA, kitus – galime užsakyti ir pristatyti itin greitai iš FSP atstovybės Europoje.


UPS profesionalioms sistemoms (visi profesionalūs UPS)


Mažesnės galios UPS

Neprofesionalams skirtoms bei namuose naudojamų sistemų energetiniam saugumui pilnai užtenka GREEN CELL kuriamų mažesnės galios įrenginių. Šis gamintojas gali pasiūlyti pagal įvairius poreikius pritaikytų įrenginių (600–3000VA).


Mažesnės galios UPS (visi Green Cell UPS)
Buityje naudojami UPS

Namų apšildymo sistemos ir kitos iš elektros tinklo maitinamos įrangos sklandų ir nenutrūkstamą veikimą galite patikėti KEMOT gaminiams. Šioms sistemoms nereikia itin didelės galios, tad KEMOT siūlomi 300 – 1800W gaminiai gali patenkinti visus poreikius ir užtikrinti sklandų darbą.


Buityje naudojami UPS (visi buityje naudojami UPS)


UPS akumuliatoriai

UPS energijos kaupimui būtini akumuliatoriai. LEMONA electronics parduotuvėse galite rasti švino AGM ir švino gelinio tipų akumuliatorius su skirtinga talpa. Jei nerandate sau tinkamo ar šiuo metu jo neturime atsargose, susisiekite su konsultantu ir pasistengsime jį kuo greičiau pristatyti ar pasiūlysime jam artimą pasirinkimą.

Šiuo metu turimų atsargose akumuliatorių asortimentą pasitikrinti galite čia:


CSB akumuliatoriai (visi CSB akumuliatoriai)

 

NPP akumuliatoriai (visi NPP akumuliatoriai)

 

Pasirinktas UPS turi atitikti Jūsų įrangos techninius reikalavimus, o junginys UPS + įranga – apkrovoje išlaikyti efektyvumo reikalavimą. Taip pat verta atkreipti dėmesį į funkcinius reikalavimus tokius kaip: avarinių būklių signalizavimas, ryšio protokolai ar integracijos galimybė.

Tikimės, jog suteikta informacija padės Jums išsirinkti tinkamą UPS, o norėdami gauti konsultaciją ar pasitarti – susisiekite su mumis ar užsukite į artimiausia LEMONA electronics saloną ir mūsų specialistai mielai suteiks asmeninę konsultaciją.


Nepaliekame nei vieno kliento be sprendimo!

Šias ir daug kitų prekių galite įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje. Neradote tinkamo sprendimo ar turite papildomų klausimų? Susisiekite!
Mums svarbi Jūsų nuomonė, palikite atsiliepimą.


Kontaktai fiziniams asmenims

8700 35 035 arba [email protected]

Kontaktai juridiniams asmenims

[email protected]