Išpardavimas! Daugiau nei 500 prekių su ultra nuolaidomis iki -70%. Rinktis>

Paverskite namus išmaniais su NOUS

nous išmanių namų produktai

„NOUS“ – tai išmaniųjų prietaisų namams prekinis ženklas. Gaminantis išmanių namų jungiklius, sensorius, o taip pat saugos kameras ir apšvietimui skirtus produktus, kompanija siūlo galimybę kiekvienam be didelių rūpesčių ir investicijų susikurti šiuolaikiškus, patogius ir saugius namus.

Išmanūs namai – tai sistema, leidžianti kontroliuoti namų prietaisus, šviesos, šildymo, apsaugos ir kitas sistemas naudojantis išmaniajame telefone instaliuota programėle TUYA / Smart Life ar balsu per „Google Home Assistant“ ar „Amazon Alexa“. Namuose įsirengti išmaniąją sistemą yra itin paprasta – tereikia turėti interneto ryšį ir Wi-Fi maršrutizatorių. Visi „NOUS“ firmos gaminiai yra suderinami su „Tuya“ bei „Smart Life“ valdymo programėle, tad prietaisų sujungimas ir valdymas yra betarpiškas ir nuoseklus, o gaunama nauda – didžiulė. Tai – saugumas, visiška kontrolė ir komfortas, žinant, jog daugelis kasdienių rūpesčių bus išspręsta automatiškai.


On-Off jungikliai

Šie jungikliai skirti įjungti/išjungti įprastus, net iki 3680W galios namų prietaisus tiek rankiniu tiek automatiniu būdu. Su jais galėsite atlikti naudingus namų automatizacijos veiksmus tokius kaip:

  • Automatiniu būdu įjungti lauko apšvietimą saulei nusileidus ir automatiškai jį išjungti saulei patekėjus
  • Atidarius ar pravėrus lauko duris išjungti oro vedinimo sistemą numatytam laikui
  • Tiesiog įėjus į patalpą įjungti norimą šviestuvą ar išmanią LED lemputę

Ir daug kitų išmanių užduočių, kurie gali palengvinti jūsų gyvenimą namuose


Apšvietimo lemputės

NOUS prekinis ženklas siūlo trijų populiariausių lizdų LED lemputes: E27, E14 bei GU10.

Namuose turimas lemputes pakeitus šiomis – ne tik toliau turėsite įprastos baltos spalvos šviesas, bet ir dinamines RGB spalvotas šviesas, kurios gali suteikti akcentinį jaukumą foniniam apšvietimui ar net paversti jūsų kambarį tikra diskoteka!

Visos lemputės (ar lempučių grupės) valdomos išmaniuoju telefonu, todėl garantuojame kad Jūsų vaikai jas dievins!


Apsaugos kameros

NOUS asortimentą papildo trys vaizdo stebėjimo kameros valdomos išmaniuoju telefonu. Su jomis turėsite galimybę tiek stebėti savo miegantį mažylį realiu laiku, tiek lauko sąlygoms skirta kamera stebėti savo kiemą. Visos kameros turi naktinį matymą, todėl ypač ryškiai matysite vaizdą net ir aklinoje tamsoje.


ZigBee jutikliai

NOUS bei kitų gamintojų Išmanių namų prekes, kurios valdosi TUYA ar Smart Life Sistema, galite valdyti ne tik rankiniu būdu ar balsu, bet ir automatizuojant sensoriais. Ar tai būtų paprastai judesys, durų/langų atidarymas ar temperatūros pokytis – viskas gali būti užfiksuota ir paversta atoveiksmiu. Pavyzdžiui įjungti šviesą atidarius durims ar įjungti šildymą temperatūrai kambaryje nukritus žemiau 10 laipsnių.

Norint naudoti ZigBee signal išplėstį – būtina ZigBee sąsaja su Wi-Fi (gateway).


Nepaliekame nei vieno kliento be sprendimo!

Šias ir daug kitų prekių galite įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje. Neradote tinkamo sprendimo ar turite papildomų klausimų? Susisiekite!


Kontaktai fiziniams asmenims

8700 35 035 arba [email protected]

Kontaktai juridiniams asmenims

[email protected]

Informuojame, kad Lemona.lt yra naudojami slapukai (angl. cookies) siekiant suasmeninti turinį ir reklamą bei analizuoti srautą. Daugiau informacijos rasite: Privatumo politika