Išpardavimas! Daugiau nei 500 prekių su ultra nuolaidomis iki -70%. Rinktis>

3D spausdintuvų - ENDER-3, priedai ir atsarginės dalys

„Ender-3“ yra 3D spausdinimo mėgėjų, studentų ir pradedančiųjų itin pamėgtas ekonominės klasės spausdintuvas. Šis spausdintuvas, net ir būdamas išties prieinamos kainos kategorijoje, gali užtikrinti itin aukštos kokybės spausdinimą ir tikslumą bei turi daugybę modifikavimo galimybių. Pristatydama „Ender-3“ seriją, „Creality“ išplėtė 3D spausdinimo galimybes namuose, mokykloje ar tiesiog savo malonumui.

3D spausdintuvai, kaip ir kita nuolat naudojama įranga, dėvisi, tad kai kurias detales reikia atnaujinti norint užtikrinti sklandų ir nenutrūkstamą darbą. „LEMONA electronics“ galima rasti daugumą susidėvinčių dalių, skirtų „Ender-3“ serijos 3D spausdintuvams. O jei besimokant spausdinti netyčia sulaužėte kokią nors detalę ir nesate tikri, ar galima ją pakeisti – susisiekite su „LEMONA electronics“ vadybininku. Gavęs visą informaciją, jis informuos jus apie geriausią sprendimą jūsų problemai, kad galėtumėte ir toliau tęsti savo kūrybiškumo paieškas.


3D spausdintuvų priedai


3D spausdintuvų atsarginės dalysENDER-3 spausdintuvai3D spausdinimo medžiagos


Reikia pagalbos renkantis?

Neradote reikalingos dalies – kreipkitės į LEMONA electronics vadybininkus, informuosime ar galime gauti Jums trūkstamą dalį:

 
Elektroniniu paštu

[email protected]

 
Telefonu

+370 700 35035

 
Darbo laikas
I-V: 8:00 - 17:00

Nepaliekame nei vieno kliento be sprendimo!

Šias ir daug kitų prekių galite įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje. Neradote tinkamo sprendimo ar turite papildomų klausimų? Susisiekite!


Kontaktai fiziniams asmenims

8700 35 035 arba [email protected]

Kontaktai juridiniams asmenims

[email protected]

Informuojame, kad Lemona.lt yra naudojami slapukai (angl. cookies) siekiant suasmeninti turinį ir reklamą bei analizuoti srautą. Daugiau informacijos rasite: Privatumo politika