LEMONA

Pasiruoškime lauko sezonui išmaniai su Klajumu! 

BBQ termometras, laistymo valdiklis, lauko apšvietimas ar bet koks lauko įrenginys jungiamas į kištukinį lizdą – viskas valdoma vienoje programėlėje. Pavyzdžiui:

  • Su Wi-Fi lauko lempute galima nustatyti, kad apšvietimas pats įsijungtų saulei nusileidus (programėlė žino, kurioje laiko zonoje gyvename ir kada leidžiasi ir kyla saulė) arba pvz., kad 01:00 šviesa automatiškai pritemptų.
  • Laistymo valdiklį galima užprogramuoti, kad laistymas įsijungtų pats, jei lauke yra daugiau kaip 25 laipsniai temperatūros ir drėgmė mažesnė nei 30%. Visa tai nesudėtinga nureguliuoti pačiam programėlėje.
  • Hermetinis kištukas lauko sąlygoms – galima bet kokį prietaisą ar lauko girliandą prijungti prie šio kištuko ir valdyti ne tik telefonu, bet ir automatiškai (saulei nusileidus/pakilus ir t. t.).
  • BBQ termometras jungiasi prie tos pačios TUYA programėlės ir gali nuotoliu matyti vidinę mėsos temperatūrą (pvz reikia ir maistą iškepti ir žiūrėti televizorių vienu metu).

Labai svarbu, kad viskas būtų vienoje programėlėje TUYA. Patogiai ir prietaisai gali sąveikauti vieni su kitais, o mes turime dar virš 100 išmanių prekių, kurios jungiasi į tą pačią sistemą.

Dominykas Klajumas rekomenduoja: 


Nepaliekame nei vieno kliento be sprendimo!

Šias ir daug kitų prekių galite įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje. Neradote tinkamo sprendimo ar turite papildomų klausimų? Susisiekite!
Mums svarbi Jūsų nuomonė, palikite atsiliepimą.


Kontaktai fiziniams asmenims

8700 35 035 arba [email protected]

Kontaktai juridiniams asmenims

[email protected]