LEMONA

Naujienos iš CREALITY

CREALITY kasmet tobulina savo produkciją, kad patenkinti vis augančius vartotojų poreikius. Neatsiliekame ir mes, todėl pristatome asortimento naujienas iš CREALITY. Išbandykite naująjį Hyper PLA filamentą, kuris yra sukurtas spausdinimui didelės spartos spausdintuvais, leidžiant spausdinti iki 600 mm/s sparta. CREALITY taip pat pristato inovatyvaus dizaino spausdinimo filamentų džiovyklę, kuri padeda užtikrinti kokybišką spausdinimą, saugodama filamentus nuo drėgmės, o vakuuminių maišelių ir pompos komplektas padės ilgai ir saugiai laikyti filamentus, užtikrinant jų kokybines spausdinimo sąvybes. ​Tarp asortimento naujienų rasite ir įrankių komplektą, skirtas spausdintuvų priežiūrai, kuriame yra net 25 įvairūs įrankiai, naudingų ne tik 3D spausdintuvams, bet ir kitiems DIY projektams.

Laserinės pjaustyklės Falcon2 Pro su apsauginiais gaubtais ir kameromis užtikrina tikslų objekto pozicionavimą ir saugų darbą su lazeriu, filtruoja lazerio spindulius ir suteikia galimybę tiksliai pjaustyti bei graviruoti​. Naujasis Ender-3 V3 spausdintuvas yra pažangiausias Ender serijos modelis, siūlantis didesnį spausdinimo greitį, patikimumą ir funkcionalumą. Tuo tarpu CR-K1C yra patobulinta populiaraus K1 modelio versija, aprūpinta nauju purkštuku ir išmania kamera spausdinimo proceso stebėjimui, užtikrinant aukštesnę spausdinimo kokybę ir patogumą​.  Būkite kūrybiški ir inovatyvūs, rinkitės iš CREALITY naujienų.

Naujienos iš CREALITY (visos CREALITY prekės)


Nepaliekame nei vieno kliento be sprendimo!

Šias ir daug kitų prekių galite įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje. Neradote tinkamo sprendimo ar turite papildomų klausimų? Susisiekite!
Mums svarbi Jūsų nuomonė, palikite atsiliepimą.


Kontaktai fiziniams asmenims

8700 35 035 arba [email protected]

Kontaktai juridiniams asmenims

[email protected]