📦 Dėmesio! Galimi užsakymų pristatymo trukdžiai. Plačiau
📦 Dėmesio! Galimi užsakymų pristatymo trukdžiai. Plačiau

Naujiena! Respiray oro valytuvas - inovatyvi apsauga nuo virusų

Respiray oro valytuvas

„Respiray“ – revoliucinis produktas, apsaugantis nuo SARS‑CoV‑2 ir kitų oru plintančių virusų. Ultravioletinių spindulių (UV-C) dezinfekcinio poveikio metodu veikiantis nešiojamas oro valytuvas įsiurbia orą iš aplinkos ir nešiotojui išleidžia 99 % išvalytą. Inovatyvus, aktyviai su virusais kovojantis prietaisas gali iš esmės pakeisti gyvenimą ir darbą pandemijos metu – nedengia veido, leidžia laisvai bendrauti ir yra draugiškas gamtai. Džiaugiamės, kad turėdami patikimą partnerį SUNON, ir tiekdami komponentus šio aparato gamybai, prisidėjome prie Respiray oro valytuvo atsiradimo!


Nauda

Laisvas bendravimas ir šypsena

Laisvas bendravimas ir šypsena

„Respiray“ neuždengia veido, todėl galima matyti veido išraiškas bei šypseną, aiškiai girdėti tariamus žodžius – tai itin svarbu tiesiogiai su klientais dirbantiems žmonėms.

Netrikdomas kvėpavimas

Netrikdomas kvėpavimas

Tradicinės veido kaukės gali varžyti natūralų kvėpavimą bei sukelti nepatogumų akinius nešiojantiems žmonėms – su „Respiray“ šių problemų nelieka. Patogiai ant pečių gulintis oro valytuvas nepastebimai sukuria švaraus oro zoną aplink veidą.

Ilgas veikimo laikas

Ilgas veikimo laikas

Li-ion baterijos dėka „Respiray“ gali be pertraukos veikti iki 8 valandų. „Sunon“ ventiliatorius išvalo net 55 l/min., tačiau veikia tyliai ir sunaudoja itin mažai energijos, o įkrovimui nuo 0 iki 50 % tereikia vos 30 min.

Papildoma apsauga

Papildoma apsauga

Prie „Respiray“ pritvirtinus lengvai pakeičiamą plastikinį skydelį, galima užtikrinti dar didesnę apsaugą nuo lašelių, atsirandančių čiaudint ar kosint.


Iš ko pagaminta?

iš ko pagaminta Respiray oro valytuvas


Naudojimas


Įsigykite

Norėdami įsigyti ar gauti daugiau informacijos apie Respiray oro valytuvą susisiekite žemiau nurodytais kontaktais:


Elektroniniu paštu

[email protected]


Darbo laikas

I-V: 8:00 - 17:00


Daugiau informacijos galite rasti produkto puslapyje