LEMONA
registruotis
pagalba perkant
Pagalba perkant
870 035 035
verslui
Informacija verslo klientams
[email protected]


Registruotis verta

registruotis lemona.lt verta

Sutaupykite laiko ir tapkite registruotais www.lemona.lt vartotojais - paskyrą Jums sukursime mes! Viskas ką jums reikia padaryti - užpildyti informaciją čia:

 

Verslo kliento paskyros užsakymasRegistruotis verta, nes:

  • Matysite Jūsų įmonei skirtas specialias kainas (jei turite bendradarbiavimo sutartį).
  • Greičiau gausite savo užsakymą.
  • Matysite prekių likučius realiu laiku.
  • Pirkdami didesnį prekių kiekį, matysite papildomas, užsakymui taikomas nuolaidas.
  • Galėsite stebėti savo pirkimų istoriją bei įmonei išrašytas PVM sąskaitas-faktūras.

Jeigu turite daugiau klausimų - kreipkitės el. paštu [email protected].


Esate juridinis asmuo?

Prisidėsime prie jūsų sėkmės!

LEMONA electronics verslui - savo sričių ekspertų komanda, kurių tikslas padėti augti jūsų verslui. Dirbdami su pasaulyje gerai žinomais prekių ženklais, atsižvelgiame į klientų lūkesčius ir sprendimą  formuojame iš kelių gamintojų pozicijų. Elektroninių komponentų pirkimas dar nebuvo toks lengvas. Prisijunkite, dirbdami kartu, nuveiksime daugiau!

Verslo klientams taikomos papildomos naudos – išskirtiniai kainų pasiūlymai, asmeninis vadybininkas, mokėjimo atidėjimai ir nemokamas pristatymas.

 

Bendradarbiavimo privalumai

komanda

Kompetentingi specialistai

Lemona subūrė kompetetingų darbuotojų komandą, daugiau nei pusė jos narių turi inžinerinį išsilavinimą. Kiekviename padalinyje jus rasite kvalifikuotą pardavimų inžinierių, jei pristigtų jo kvalifikacijos jums galės padėti produktų vadovas.

tinklas

Platus parduotuvių tinklas

Baltijos šalyse atstovaujame žinomus pasaulyje gamintojus, todėl galime pasiūlyti, šių gamintojų pagalbą projektuojant naujus gaminius ar sprendžiant kitas produkto pritaikymo problemas.

sąrašas

Pasiūlymai pagal komponentų sąrašus

Formuojame pasiūlymus projektams pagal klientų pateiktus komponentų sąrašus (BOM). Turėdami platų tiekėjų ratą ir atsižvelgdami į klientų prioritetus tas pačias pozicijas galime pateikti iš kelių tiekėjų.

laikas

Tiekimas pagal grafiką

Įmonėms, vystančioms projektus, palaikome buferinius sandėlius, tiekiame prekes į gamybą pagal suplanuotą grafiką (Just in time). Taip pat jūsų patogumui veikia elektroninių užsakymų sistema, užsakius prekes iki 16:00 jos bus pristatytos sekančią darbo dieną.

pasiūlymas verslui

 

Nemokamas 14 dienų grąžinimas verslo klientams!

Mes siekiame, kad jūsų apsipirkimo patirtis būtų dar geresnė! Nuo šiol galite grąžinti prekes visiškai nemokamai per 14 dienų nuo prekių perdavimo datos. Ši sąlyga negalioja prekėms iš katalogų pagal specialų užsakymą.

Norėdami sužinoti daugiau apie prekių grąžinimo sąlygas, apsilankykite čia.

Verslo klientų apklausa

Dėkojame, kad pasirinkote skirti laiko užpildyti mūsų apklausą. LEMONA electronics siekia nuolat tobulinti savo elektroninę parduotuvę ir paslaugas, kad galėtume geriau atitikti jūsų lūkesčius. Jūsų nuomonė yra mums itin svarbi!

 

Siūlomos prekės

 

Siūlomos paslaugos

 

Bendradarbiaukime

konsultacija

Pagalba perkant

870 035 035

verslui

Informacija verslo klientams

[email protected]

laikrodis

Konsultantų darbo laikas

I-V 8:00 - 17:00