Chat with us, powered by LiveChatLED juostų ir maitinimo šaltinių išpardavimas | LEMONA
Dėmesio! Nuo gruodžio 16 d. LEMONA electronics parduotuvės tampa atsiėmimo punktais. Konsultuokitės ir užsisakykite internetu! Plačiau

LED juostų ir maitinimo šaltinių išpardavimas

led juostoms akcija

Kada tinkamiausias metas kažką keisti? Žinoma, kad „po naujų“! Atsinaujinkite interjero apšvietimą su PREMIUM serijos LED juostomis iš AKTO. Dabar joms taikome nuolaidas nuo -30% iki -60%, o išsirinkus norimą LED juostą, atrinktiems maitinimo šaltiniams taikysime -20% nuolaidą! Nuolaida automatiškai prisitaikys įsidėjus prekes į krepšelį. Puiki galimybė sutaupyti! Paskubėkite, prekių kiekis ribotas!

*PREMIUM AKTO LED juostoms taikomos nuolaidos nuo 30% iki 60%. Perkant PREMIUM AKTO  LED su akcija, atrinktiems maitinimo šaltiniams taikoma 20% nuolaida.


1) Išsirinkite PREMIUM AKTO LED juostą (-as) su nuolaida nuo -30% iki -60%!


2) Gaukite papildomą nuolaidą 1 maitinimo šaltiniui -20%!


Akcijos taisyklės

  • Nuolaida maitinimo šaltiniui pritaikoma automatiškai pridėjus į krepšelį bent 1 AKTO PREMIUM LED juostą ir maitinimo šaltinį iš sąrašo viršuje.
  • -20% nuolaida maitinimo šaltinui galioja tik iš pateikto prekių sąrašo, perkant tik 1 vnt., kai krepšelyje yra bent 1 PREMIUM AKTO LED juosta.
  • Akcija negalioja pirkėjams, kuriems taikoma speciali kainodarana.Nepaliekame nei vieno kliento be sprendimo!

Šias ir daug kitų prekių galite įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje. Neradote tinkamo sprendimo ar turite papildomų klausimų? Susisiekite!


Kontaktai fiziniams asmenims

8700 35 035 arba [email protected]

Kontaktai juridiniams asmenims

[email protected]