LEMONA

LED juostoms, LED apšvietimo valdymui ir išmanių namų valdikliams nuolaidos iki -40%

Gyvenimas nestovi vietoje, tad kodėl turėtų apšvietimas? Šviestuvai keliauti negali, bet jų valdymą gali pasiimti bet kur, kur esi tu: ant sofos, į kitą kambarį ar – net į kitą šalį! Su išmaniaisiais apšvietimo sistemos valdymo prietaisais nebeteks po kelionės grįžti į šaltus ir neišvėdintus namus, o automobilyje į darbą prisiminus, jog palikta prieangio šviesa – nereiks sukti atgal.

Išmanieji prietaisai namams – jau ne neapčiuopiama ateitis, o ranka pasiekiama realybė. Mažesnės elektros energijos sąskaitos – daugiau laisvės. Išmanūs prietaisai leidžia įjungti ir išjungti, o taip pat ir valdyti visus prijungtus elektros prietaisus vienoje programėlėje išmaniajame telefone. Tai kur kas daugiau nei galėjimas įjungti virdulį nepakilus nuo sofos: programėle galima ne tik įjungti ir išjungti, bet ir pasirinkti norimas programas bei matyti elektros energijos suvartojimą.

Išmaniųjų prietaisų įrengimas itin paprastas, o su ypač gera nuolaida patikėti visus rūpesčius jiems ir tiesiog mėgautis gyvenimu bus dar lengviau. Nuo gruodžio 1 d. iki gruodžio 23 d. net iki -40 % nuolaida visoms LED juostoms, LED apšvietimo valdikliams bei išmaniesiems prietaisams!


LED juostos su iki -40% nuolaida (visos LED juostos su nuolaida)


LED valdikliai su iki -40% nuolaida (visos LED valdikliai su nuolaida)


Išmanių namų prietaisai su iki -40% nuolaida (visi išmanių namų prietaisai su nuolaida)


lemona verslui

Nepaliekame nei vieno kliento be sprendimo!

Šias ir daug kitų prekių galite įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje. Neradote tinkamo sprendimo ar turite papildomų klausimų? Susisiekite!
Mums svarbi Jūsų nuomonė, palikite atsiliepimą.


Kontaktai fiziniams asmenims

8700 35 035 arba [email protected]

Kontaktai juridiniams asmenims

[email protected]