LEMONA

Lanksti AKTO „High Efficiency“ LED juosta - net 70% efektyvesnė už įprastas!

LED moduliai, lanksčios LED ir LED NEON juostos tiek namų, tiek komerciniam apšvietimui – tai siūlo čia pat Lietuvoje, Kaune, įsikūręs itin kokybiškas ir prie individualių poreikių gebantis prisitaikyti AKTO. LEMONA electronics su šiuo gamintoju bendrauja jau ne pirmus metus, tad galime ne tik užtikrintai mūru stovėti už jų kokybę ir ilgaamžiškumą, tačiau ir vieni pirmųjų pristatyti AKTO į rinką naujausios technologijos gaminius.

Visai neseniai mūsų lentynas papuošė naujos, efektyvios AKTO „High Efficiency“ juostos. Šios naujos kartos LED juostos yra ypatingai aukštos kokybės, be to – net 70 % efektyvesnės už įprastas, taigi leidžia sutaupyti daug elektros energijos net turint ypač ryškų ir kokybišką apšvietimą.

 

 

Plačias panaudojimo galimybes turinti aukšto efektyvumo „High Efficiency“ juosta pasižymi net keliais ypač patraukliais bruožais:

  • Samsung LED;
  • nedidelis įtampos kritimas – 4 oz PCB;  
  • aukštas efektyvumas (~ 175 Lm/W);
  • aukštas spalvų perteikimo indeksas (CRI > 80);
  • mažas spalvų temperatūros nuokrypis (MacAdam 3);
  • lengvas montavimas ypač tvirta dvipuse lipnia juosta);
  • platus panaudojimas (pvz., baldų, architektūrinis, akcentinis, krašto apšvietimas);
  • ilgas šviesos diodų tarnavimo laikas: >70 000 h;
  • suteikiama 7 metų garantija.

„Netaškuota“, ypač efektyvi ir ilgaamžė – štai tokią šviesą siūlo AKTO „High Efficiency“ lanksti LED juosta. Šviesa sklinda vienodai per visą juostos plotį, atskirų diodų skleidžiamo šviesos nesimato net uždėjus profilio dangtelį. Šioms juostoms buvo nuspręsta naudoti itin aukštos klasės Samsung SMD diodus. Jiems suteikiama net 7 metų garantija, tačiau eksploatuojant normaliomis sąlygomis, itin nedaug susilpnėjusia jų šviesa galima džiaugtis gerokai ilgiau. Samsung SMD diodų šviesos srautas net po 70 000 val. naudojimo sumažėja <20 % lyginant su pradiniu, tad produktas yra išties ilgaamžis, o iki 175 Lm/W siekiantis efektyvumas reiškia, kad ši LED juosta gali būti net iki 70 % efektyvesnė nei mums jau įprastos. 

Vienas svarbiausių bruožų, reikalingų šiuolaikiškam apšvietimui yra greitas ir paprastas jos pritaikymas. AKTO „High Efficiency“ galima panaudoti bet kokiame projekte – ji tvirtinama tik dvipusės lipnios juostos pagalba nenaudojant jokių vinių ar varžtų. Be to, lanksčia juosta paryškinus sunkiai prieinamus akcentus, neteks darbo kartoti ar keisti juostą norint praplėsti projektą. MacAdam 3 rodiklį turinčios juostos garantuoja, jog nusipirkus tą patį juostos modelį ir po kelerių metų, spalva bus lygiai tokia pati. Šios AKTO LED juostos pasižymi itin mažu kaitimu, tad jas galima naudoti net ir vietose, kur neįmanoma užtikrinti gero aušinimo. Dėl aukšto juostos efektyvumo didžiausia galios dalis virsta šviesa, o ne šiluma, tad įprastoms juostoms jau nuo 15 W/m būtinas aušinimas čia nereikalingas.

Dėl šių priežasčių AKTO „High Efficiency“ juostas galime rekomenduoti tiek individualių namų projektams, įvairiems akcentams sukurti ar kraštinėms apšviesti, bet ir didesnės apimties komerciniam apšvietimui, baldų ir parduotuvių lentynų apšvietimo gamintojams ir netgi lauko apšvietimui, užsakius šios juostos specialią versiją su IP67 apvalkalu. Šiuo metu LEMONA electronics parduotuvėse galima rasti 7,2 W/m ir 20 W/m galios AKTO „High Efficiency“ juostas (šiltai ar neutraliai baltos spalvos). 


Nepaliekame nei vieno kliento be sprendimo!

Šias ir daug kitų prekių galite įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje. Neradote tinkamo sprendimo ar turite papildomų klausimų? Susisiekite!
Mums svarbi Jūsų nuomonė, palikite atsiliepimą.


Kontaktai fiziniams asmenims

8700 35 035 arba [email protected]

Kontaktai juridiniams asmenims

[email protected]