Pamirškite šaltį ir speigą – su išmaniuoju šildymo valdymu tai itin paprasta

Artėjant žiemai Jums tikrai pravers sušilti padedantis įrenginys. Leiskite namų šiluma pasirūpinti mūsų siūlomiems „iNELS Home Control“ produktams, suteikiantiems galimybę valdyti šilumos lygį nuotoliniu būdu.

Išmaniajame telefone įdiegtoje iHC programoje įvedate nurodymą, kuris apdorojamas pasitelkiant eLAN-RF-003 bevielę valdymo stotį GATEWAY, o vėliau perduodamas RFATV-1 iNELS RF bevieliui šilumos radiatorių sklendės valdikliui. Šis valdiklis stebi patalpos temperatūrą ir, priklausomai nuo Jūsų pateikto nurodymo, atidaro arba uždaro radiatoriaus vožtuvą. Įtaise taip pat teikiama atvirų langų stebėsenos funkcija, t. y. atidarius langą ir staiga pasikeitus temperatūrai vožtuvas automatiškai uždaromas. Tokiu būdu galite valdyti iki 30 RFATV-1 iNELS RF bevielių šilumos radiatorių sklendės valdiklių ir per vieną dieną nustatyti iki penkių šildymo programų. Tai reiškia, kad paros laiką galite suskirstyti pagal laiko juostas – nustatyti malonią šilumą rytui, kad atsibudus būtų jauku keltis iš lovos, arba sumažinti šilumą vakare, kai užmiegate bežiūrėdami televizorių. Savaitgalio režimą taip pat galite valdyti taip, kaip norite.

Jei nesate dideli mobiliesiems skirtų programų mėgėjai ir Jums labiau patinka automatiniai šildymo reguliavimo įrenginiai, įsigykite RFTC-10/G iNELS RF bevielį temperatūros reguliatorių. Įrenginys nuolat matuoja patalpos temperatūrą ir, priklausomai nuo nustatytos programos, išsiunčia šildymo ar aušinimo komandą. Šį sprendimą galima naudoti vietoje papildomo šilumos šaltinio, pvz., kaip gyvatuką arba elektrinį šildytuvą, prijungtą prie RFSC-61 iNELS RF aktuatoriaus, skirto valdyti 230V įrenginius.

iNELS RF aktuatorių taip pat galite naudoti kaip „RF Touch“ lietimui jautrią valdymo panelę, naudojamą kartu su RFSTI-11B iNELS RF bevieliu valdikliu - aktuatoriumi, kuris turi temperatūros sensorių. Tokį sistemos sprendimą galima pritaikyti grindų šildymui reguliuoti, nepriklausomai nuo to, ar šildoma elektra, ar karštu vandeniu.
Įrenginį iNELS Home Control ir bevielę valdymo stotį GATEWAY eLAN-RF-003, galite naudoti ne vien tik šildymui reguliuoti. Taip pat lengvai galite reguliuoti apšvietimą, valdyti garažo duris, žaliuzes, ventiliatorius, apsaugos kameras ir garso bei vaizdo įrenginius. Šis įrenginys taps neįkainojamu namų pagalbininku ir palengvins visus Jūsų darbus.4 pagrindinės priežastys kodėl verta rinktis LEMONA electronics

Patogus pristatymas. Prekes pristatome visoje Lietuvoje, per siuntų tarnybą arba galite atsiimti mūsų parduotuvėse ir paštomatuose. 

Patikimi. Esame viena didžiausių elektronikos dalių mažmeninės ir didmeninės prekybos įmonė. Garantuojame įsipareigojimų vykdymą. 

Didelis pasirinkimas. Galite rinktis iš maždaug 13 tūkst. prekių pavadinimų, kurias turime sandėliuose ir 5 mln., kurias galime atvežti pagal užsakymą. 

Profesionalus aptarnavimas. Mūsų pardavėjai ne tik paduos prekę, bet ir patars kurią konkrečioje situacijoje geriau pirkti. 

Pastabos ir pasiūlymai