Fiberlogy 3D spausdinimo medžiagai -15%!

FIBERLOGY – tai vardas, žinomas kiekvienam tiek einančiam pirmuosius žingsnius 3D spausdinimo srityje, tiek profesionalams. Puikiai išmanantys savo sritį specialistai, gebantys pateisinti ne tik ieškančių daugiau kūrybiškumo laisvės, bet ir suteikti neprilygstamą produkto kokybę, kuri užtikrinama kruopščiai atrenkant viską nuo pradinių sudedamųjų dalių iki galutinio produkto pakuotės. 

Dar nebandžiusiems šio gamintojo produktų – puiki proga išbandyti, o jau pamilusiems – įsigyti dar daugiau už mažiau. Nuo lapkričio 20 d. iki gruodžio 3 d. visam FIBERLOGY 3D spausdinimo medžiagų asortimentui bus taikoma net -15 % nuolaida. 

Užsuk į artimiausią LEMONA electronics parduotuvę ar pasinaudok nuolaida apsipirkdamas internetu. FIBERLOGY – tai laisvė kurti!


Fiberlogy produktai su -15% nuolaida:

Akcijos sąlygos:

  • Nuolaida taikoma nuo mažmeninės kainos.
  • Akcijos nesumuojamos.
  • Nuolaida negalioja užsakominėms prekėms iš tiekėjų sandėlių.
  • Prekių kiekis akcine kaina – ribotas.

Nepaliekame nei vieno kliento be sprendimo!

Šias ir daug kitų prekių galite įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje. Neradote tinkamo sprendimo ar turite papildomų klausimų? Susisiekite!


Kontaktai fiziniams asmenims

8700 35 035 arba [email protected]

Kontaktai juridiniams asmenims

[email protected]

Informuojame, kad Lemona.lt yra naudojami slapukai (angl. cookies) siekiant suasmeninti turinį ir reklamą bei analizuoti srautą. Daugiau informacijos rasite: Privatumo politika