Daugeliui CREALITY spausdintuvų iki -30%

Metas paversti savo svajones realybe – lapkričio 13-26 dienomis atrinktus CREALITY 3D spausdintuvus LEMONA electronics gali įsigyti su net iki -30 % nuolaida!

Patenkinantys profesionalų poreikius, tačiau sukurti taip, kad net pradedantysis galėtų išlaisvinti savo kūrybiškumą neišėjęs iš namų, CREALITY išties gali pasiūlyti išeitį kiekvienam, norinčiam pradėti 3D spausdinimą ar išplėsti jau turimas galimybes.

ENDER-3S1Plus turintis tvirtą konstrukciją, suteikia galimybę spausdinti daug greičiau nei kiti biudžetiniai 3D spausdintuvai, o jei nori turėti viską viename už prieinamą kainą – ENDER-3 V2 Neo spausdintuvu nepaprastai lengva naudotis, jis spausdina ypač tiksliai, sklandžiai ir taip tyliai, kad neprižadins net ir kambarioko.

Akcijos sąlygos:

  • Nuolaida taikoma nuo mažmeninės kainos.
  • Akcijos nesumuojamos.
  • Nuolaida negalioja užsakominėms prekėms iš tiekėjų sandėlių.
  • Prekių kiekis akcine kaina – ribotas.

Nepaliekame nei vieno kliento be sprendimo!

Šias ir daug kitų prekių galite įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje. Neradote tinkamo sprendimo ar turite papildomų klausimų? Susisiekite!


Kontaktai fiziniams asmenims

8700 35 035 arba [email protected]

Kontaktai juridiniams asmenims

[email protected]

Please be informed that LEMONA electronics e-store uses cookies in order to personalize content and advertising and to analyze traffic. For more information, see the Privacy Policy.