CREALITY spausdintuvams -15%!

Metas paversti savo svajones realybe – 05.15–06.04 dienomis atrinktus CREALITY 3D spausdintuvus LEMONA electronics parduotuvėse ir internetu gali įsigyti su net -15 % nuolaida!

Patenkinantys profesionalų poreikius, tačiau sukurti taip, kad net pradedantysis galėtų išlaisvinti savo kūrybiškumą neišėjęs iš namų, CREALITY išties gali pasiūlyti išeitį kiekvienam, norinčiam pradėti 3D spausdinimą ar išplėsti jau turimas galimybes.

„ENDER-7“ garantuoja neįtikėtiną ekonominės klasės spausdintuvams greitį, o jei nori įgyvendinti išties dideles idėjas – su „CR-M4“ gali turėti net iki 450 x 450 x 470 mm 

spaudinius! -15 % nuolaida galioja ir net pradedančiajam lengvai perprantamam „ENDER-3 S1“ bei graviruokliui-pjaustyklei „CR-Laser Falcon 10W“, kuris leis kurti net jei 3D spausdinimas nėra tavo arkliukas.

Akcijos sąlygos:

  • Nuolaida taikoma nuo mažmeninės kainos.
  • Akcijos nesumuojamos.
  • Nuolaida negalioja užsakominėms prekėms iš tiekėjų sandėlių.
  • Prekių kiekis akcine kaina – ribotas.

Nepaliekame nei vieno kliento be sprendimo!

Šias ir daug kitų prekių galite įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje. Neradote tinkamo sprendimo ar turite papildomų klausimų? Susisiekite!


Kontaktai fiziniams asmenims

8700 35 035 arba [email protected]

Kontaktai juridiniams asmenims

[email protected]

Informuojame, kad Lemona.lt yra naudojami slapukai (angl. cookies) siekiant suasmeninti turinį ir reklamą bei analizuoti srautą. Daugiau informacijos rasite: Privatumo politika