Chat with us, powered by LiveChatAutomobilinis grotuvas PIONEER FM, Flac/Mp3/USB/Aux 4x50W su BLUETOOTH, Android | LEMONA
Dėmesio! Nuo gruodžio 16 d. LEMONA electronics parduotuvės tampa atsiėmimo punktais. Konsultuokitės ir užsisakykite internetu! Plačiau

Automobilinis grotuvas PIONEER FM, Flac/Mp3/USB/Aux 4x50W su BLUETOOTH, Android

Nom nr.: MVH-S320BT

Automobilinis grotuvas PIONEER FM, Flac/Mp3/USB/Aux 4x50W su BLUETOOTH, Android

Nom nr.: MVH-S320BT

Pioneer
Svoris0.83 kg.
Prekinis ženklasPioneer
Kaina
97.0084.00

Minimalus kiekis: 1

Matas: vnt.

Atsiprašome, šios prekės nebeturime.
Atsiimkite nemokamai

Atsiimkite nemokamai

 Paruošime prekes tą pačią dieną

Paruošime prekes tą pačią dieną

30 dienų pinigų grąžinimas užsisakius internetu

30 dienų pinigų grąžinimas užsisakius internetu

Mokėkite tik gavę prekes

Mokėkite tik gavę prekes

Pristatymo terminai

lemona shop

Atsiimant LEMONA electronics parduotuvėse

Atsiimant LEMONA electronics parduotuvėse

Užsakymai apdorojami ir vykdomi darbo dienomis nuo 8:00 iki 17:00.
Kai jūsų užsakymas bus paruoštas atsiėmimui, informuosime Jus SMS žinute ir el. paštu.

Nemokamai

NėraNėra
Vilniaus Žirmūnų parduotuvė
NėraNėra
Vilniaus Naujamiesčio parduotuvė
NėraNėra
Kauno parduotuvė
NėraNėra
Klaipėdos parduotuvė
NėraNėra
Šiaulių parduotuvė
NėraNėra
Centrinis sandėlis
home delivery

Pristatymas į namus (rekomenduojame)

Pristatymas į namus (rekomenduojame)

Perdavę prekes kurjeriui, informuosime Jus el. paštu.

Virš 25,00 €

(Užsakymams iki 300 kgs)

Nemokamai

Iki 25,00 €

(Užsakymams iki 3 kgs)

2,59 €

Iki 25,00 €

(Užsakymams iki 300 kgs)

2,99 €

Shipping parcel

Pristatymas į paštomatą (rekomenduojame)

Pristatymas į paštomatą (rekomenduojame)

Perdavę prekes kurjeriui, informuosime Jus el. paštu.

Nemokamai

Prekės aprašymas

Pioneer
Svoris0.83 kg.
Prekinis ženklasPioneer

MVH-S320BT skaitmeninės laikmenos imtuvas pasižymi „Pioneer Smart Sync App“ suderinamumu, MIXTRAX®, įmontuotu „Bluetooth®“.

 

„Pandora“ logotipas

Geresnė nei kada nors klausymo patirtis

„Pandora“ yra asmeniniams poreikiams pritaikytas interneto radijas, skirtas padėti atrasti naują muziką, kuri jums patiks sumaišyta su jau pažįstama muzika. Naudodami „MVH-S320BT“, galėsite mėgautis puikia garso kokybe ir visiškai valdyti „Pandora“ patirtį automobilyje tiesiai iš imtuvo jutiklinio ekrano. Galite duoti takelius „nykščiais aukštyn“ arba „nykščiais žemyn“, pažymėkite dainą žymą, kad galėtumėte ją nusipirkti vėliau, lengvai perjungtumėte suasmenintas radijo stotis ir galėtumėte peržiūrėti visus takelio duomenis ir albumo iliustracijas.

SUŽINOKITE DAUGIAU

„Pandora“ yra suderinama su „Apple iOS“, taip pat su „Android“ įrenginiais, palaikančiais „Bluetooth Serial Port Profile“ (SPP). Tiesiog atsisiųskite nemokamą „Pandora“ radijo programą į „iPhone“ ar „Android“ įrenginį, prisijunkite prie „MVH-S320BT“ ir perkelkite savo muziką į kitą lygį.

Norėdami gauti daugiau informacijos ir užsiregistruoti nemokamai, apsilankykite pandora.com.

 

„Bluetooth“ logotipas

Skambinimas laisvų rankų įranga ir garso transliacija

Laikykitės saugos ir laikykitės vietinių laisvų rankų įrangos įstatymų, naudodami įmontuotą „Bluetooth“ (HFP). Lengvai sujunkite „Bluetooth“ telefoną su MVH-S320BT ir nereikia atlikti sudėtingų nustatymų. Kai registruotas „Bluetooth“ įrenginys yra arti imtuvo, automatinio ryšio funkcija automatiškai suporuoja du įrenginius.

„Bluetooth®“ belaidė technologija, naudodama skambutį laisvų rankų įranga, belaidę garso transliaciją (A2DP) su atlikėjo, albumo ir dainų paieška *, paprastą poravimą ir valdant garso įrašą (AVRCP profilis), padarė gyvenimą automobilyje daug patogesniu.

„MVH-S320BT“ su „Bluetooth“ taip pat apima aukščiausios kokybės skambučių priėmimą naudojant „Wide Broadpeake“ laisvųjų rankų profilį 1.6. Plačiajuostė kalba beveik dvigubai padidina įprasto „Bluetooth“ skambučio dažnių juostos plotį (palyginti su skambučiais be plačiajuosčio ryšio) **.

Kitos funkcijos apima galimybę belaidžiu būdu naršyti muzikos bibliotekas išmaniuosiuose telefonuose.

* Paieškos funkcijos priklauso nuo telefono.
** Skambučio kokybė priklauso nuo belaidžio ryšio tiekėjo palaikymo HFP 1.6.

 
Spotify

„spotify“ logotipas

Spotify

„Spotify“ suteikia jums visą muziką, kurios jums kada nors prireiks. Suraskite mėgstamas dainas akimirksniu arba leiskite „Spotify“ jums atkurti ką nors puikaus. Palaikydami „Spotify“, tiesiog prijunkite savo suderinamą išmanųjį telefoną prie „Pioneer“ automobilio stereofoninio imtuvo, kad savo važiavimą užpildytumėte viskuo, pradedant klasikiniais takeliais ir baigiant naujausiais hitais. Gali būti taikoma papildoma prenumerata.

 
1 lanko programa

1 lanko programa

„Pioneer Smart Sync“

„Pioneer Smart Sync“ yra labai patobulinta technologija, kuri susieja jūsų išmanųjį telefoną su „Pioneer“ automobilio garso ir pramogų sistemomis. Panaudojus daugiau savo išmaniojo telefono funkcijų, jis plečiasi, tobulėja ir suteikia malonumą kiekvienai akimirkai, kurią praleidžiate automobilyje. Naudodamiesi „Pioneer Smart Sync“ programa, automobilyje galite kartu pateikti savo išmaniojo telefono žemėlapius, pranešimus ir muziką. Norėdami sužinoti daugiau apie „Pioneer Smart Sync“ programą, apsilankykite www.pioneer-carglobal.com/pss .

Atsisiųskite „Pioneer Smart Sync“ programą iš „Apple ® App Store“ ir „Google Play Store“.

 

Atsisiųskite „App Store“   Gaukite jį „Google Play“

 
Išmaniojo telefono valdymas

Išmaniojo telefono valdymas

Prieikite prie muzikos savo išmaniajame telefone tiesiai iš „Pioneer“ imtuvo. Ieškokite atlikėjo, albumų ir dainų naudodamiesi intuityvia „Pioneer“ sąsaja. Naudodami „Pioneer“ imtuvus, savo išmaniajame telefone taip pat galite pasiekti ir valdyti pasirinktas muzikos ir radijo programas.

 

„Android“ muzikos logotipas

„Android“ muzikos palaikymas

Įrenginių, kuriuose veikia 4.0 ar naujesnės versijos „Android“ OS, vartotojai gali prisijungti prie „MVH-S320BT“ ir klausytis įrenginyje saugomos muzikos, nereikalaudami programos. Procesas įmanomas naudojant „Media Transfer Protocol“ (MTP), kuris leidžia imtuvui atpažinti „Android“ išmanųjį telefoną kaip muzikos kaupimo įrenginį. Valdykite tokias pagrindines funkcijas kaip FF, REW, „Play“, „Pause“, „Random Play“ ir „Pakartokite“ ir peržiūrėkite tokią metaduomenų informaciją, kaip takelis, atlikėjas ir albumo pavadinimas.

 

„mixtrax“ logotipas

Neišleisk vakarėlio!

„MIXTRAX ®“  yra novatoriška „Pioneer“ technologija, sukurianti nepertraukiamą jūsų muzikos bibliotekos derinį su daugybe didžėjų įkvėptų efektų. Pasinaudojęs turtingu „Pioneer“ didžėjaus palikimu ir mūsų aistra muzikai, „MIXTRAX“ automobilyje esantiems suteikia unikalią DJ įsiklausymo patirtį. „MIXTRAX“ perima muziką iš „iPhone“ arba USB įrenginio ir atkuria ją su pridėtais perėjimais ir efektais, sukurdamas virtualų didžėjų „Pioneer“ imtuvo viduje.

„MIXTRAX“ leidžia automatiškai permaišyti takelius ypač greitai ir lengvai. Tiesiog prijunkite USB suderinamą įrenginį ir klausykitės, nes takelius jungia įvairūs atsitiktiniai garso efektai, nepertraukiamai grodami, kad griovelis veiktų visu greičiu.

MIXTRAX taip pat pasižymi klubinio stiliaus apšvietimu, kuris padidina nuotaiką, sukuriant dinamišką šokių klubą primenantį apšvietimo efektą. Kai prasideda MIXTRAX, lemputės pradeda pulsuoti muzikos ritmu, sukurdamos papildomą pramogų lygį. Pasirinkite iš kelių apšvietimo variantų šablonų iš garso slėgio lygio arba žemųjų dažnių sinchronizacijos režimų.

Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite:

„MIXTRAX“

 

Automatinis USB jungiklis

Imtuve taip pat yra USB automatinio jungiklio funkcija, taigi, kai telefonas yra prijungtas per USB, klausytojas turi galimybę pasirinkti, ar imtuvas naudoja telefoną kaip šaltinį, ar tik įkrauna įrenginį.

 
„Flac“ palaikymas

FLAC kodeko palaikymas

„Pioneer“ stereo imtuvai patobulina automobilio garso įrašą su nuostabiu garso atkūrimu, turėdami galimybę atkurti 50–60% mažesnius nei WAV failus FLAC („Free Lossless Audio Codec“) failus, tačiau išsaugodami originalių garso šaltinių vientisumą. FLAC atkūrimas iki 44,1 kHz atrankos dažnio ir 16 bitų spartos failams, saugomiems USB nykščio diske.

 

Dėmesio: prieš naudojimą perskaitykite naudojimo vadovą, taip pat visas instrukcijas ir atsargumo priemones. Atkreipkite dėmesį į kelią, ribokite žvilgsnius į įrenginį ir nenaudokite jokių funkcijų, jei jo negalima saugiai ir teisėtai valdyti jūsų buvimo vietoje ir aplinkoje. Klaidingas vairavimas gali sukelti sunkius sužeidimus, įskaitant mirtį. Tam tikros funkcijos, tokios kaip vaizdo įrašų atkūrimas ir klaviatūros įvestis, yra apribotos naudojant stovėjimo stabdžių blokavimo sistemą.

Naudinga informacija


Specifikacijos

SKU313977
Svoris0.83 kg.
Pagrindinis matasvnt.
Prekinis ženklasPioneer
NomNrMVH-S320BT