Atrinktiems CREALITY spausdintuvams -15%!

Metas paversti savo svajones realybe – balandžio 3–16 dienomis atrinktus CREALITY 3D spausdintuvus LEMONA electronics gali įsigyti su net -15 % nuolaida!

Patenkinantys profesionalų poreikius, tačiau sukurti taip, kad net pradedantysis galėtų išlaisvinti savo kūrybiškumą neišėjęs iš namų, CREALITY išties gali pasiūlyti išeitį kiekvienam, norinčiam pradėti 3D spausdinimą ar išplėsti jau turimas galimybes.

ENDER-7 turintis tvirtą konstrukciją, suteikia galimybę spausdinti daug greičiau nei kiti biudžetiniai 3D spausdintuvai, o jei nori turėti viską viename už prieinamą kainą – ENDER-3 V2 Neo spausdintuvu nepaprastai lengva naudotis, jis spausdina ypač tiksliai, sklandžiai ir taip tyliai, kad neprižadins net ir kambarioko.


Nepaliekame nei vieno kliento be sprendimo!

Šias ir daug kitų prekių galite įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje. Neradote tinkamo sprendimo ar turite papildomų klausimų? Susisiekite!


Kontaktai fiziniams asmenims

8700 35 035 arba [email protected]

Kontaktai juridiniams asmenims

[email protected]

Informuojame, kad Lemona.lt yra naudojami slapukai (angl. cookies) siekiant suasmeninti turinį ir reklamą bei analizuoti srautą. Daugiau informacijos rasite: Privatumo politika