ELEKTRONIKA · APŠVIETIMAS · IŠMANŪS NAMAI

LEMONA electronics – lyderio pozicijas Baltijos regione užimanti tarptautinė įmonė, kurios pagrindinė veiklos sritis yra didmeninė ir mažmeninė prekyba įvairiais elektronikos komponentais, įrankiais, medžiagomis bei išmaniais sprendimais namams ir verslui.

1992 metais įkurta įmonė sparčiai plėtėsi – 1995 metais atidarytas pirmasis pardavimų padalinys Kaune, o per ateinantį dešimtmetį duris atvėrė dar keturi: du Vilniuje ir po vieną Klaipėdoje bei Šiauliuose. Sėkminga įmonės veikla Lietuvoje sudarė palankias sąlygas plėtrai į kitas šalis – 2007 metais Latvijoje įkurta dukterinė įmonė ir Rygoje atidarytas naujas padalinys. 2015 metais pradėta vykdyti veikla Estijoje, įkurta antroji dukterinė įmonė ir atidarytas didmeninės prekybos padalinys. 2018 metais Kaune atidarytas modernus centrinis įmonės sandėlis, kuriame įdiegta sandėlio valdymo sistema WMS-SVS VISION.

Rodyti daugiau
LIETUVA
  • 5 parduotuvės, 3 iš jų - modernūs savitarnos padaliniai;
  • 5 didmeninės prekybos padaliniai;
  • www.lemona.lt
  • Modernus 1200 kv.m. sandėlis su WMS-SVS VISION valdymo sistema.
LATVIJA
  • Moderni savitarnos parduotuvė;
  • Didmeninės prekybos padalinys;
  • www.lemona.lv
ESTIJA
  • Moderni savitarnos parduotuvė;
  • Didmeninės prekybos padalinys;
  • www.lemona.ee

MUMIS PASITIKI

TIEKĖJAI

LEMONA electronics pasitiki daugiau nei 300 tiekėjų iš viso pasaulio

KLIENTAI

PAGRĮSTA KOMPETENCIJA

MES KURIAME INOVACIJAS

Mes prisidedame prie inovatyvių projektų, formuojančių Lietuvos, kaip pažangios ir kūrybingos valstybės, veidą.

Vilniaus LEMONA electronics Vytenio g. 22 padalinys atsinaujino!

Su džiaugsmu informuojame, kad rugpjūčio 26 d. duris atveria stipriai atsinaujinusi ir daug modernesnė Vytenio g. LEMONA electronics parduotuvė!

Klaipėdos LEMONA electronics padalinys atsinaujino!

Parduotuvė rekonstruota pagal naują LEMONA electronics parduotuvių konceptą, todėl nuo šiol klaipėdiečiai galės rasti norimas prekes ir apsipirkti dar greičiau bei patogiau.

Architekto Mariaus Ščerbinsko projektas „Matrix“

Šviesos instaliacija, sudaryta iš LED juostų, kuri prijungta prie reaguojančių į aplinką jutiklių arba kitos įrangos (informacinės sistemos, muzikos instrumentų), nušvinta vis kitomis šviesomis ir sudaro galimybę pagal poreikį keisti patalpos apšvietimą, rodyti menines bei šviesos kompozicijas.

Šviečiantys smilgininkai – Lietuvos kultūros sostinės Klaipėdos šventinis akcentas

50 šviesos menininko Lino Kutavičiaus sukurtų šviečiančių 3-6 metrų smilgų, kuriomis pasidabinę savanoriai Klaipėdoje atidarė Kultūros sostinės renginius.

„Švyturio arena“ reklaminiai stendai

Reklaminiai stendai, kuriuose naudojami Akto LED moduliai.

TVC kilnojamos televizijos stotys

Vienos iš moderniausių ir brangiausių kilnojamų televizijos stočių Europoje, kurias sudaro net keli vilkikai, kuriuose dirba 16 žmonių ir transliuoja vaizdą net iš 24 vaizdo kamerų.

Druskininkų „Like“ ženklas

Didžiausias „Like“ ženklas pasaulyje, kurio aukštis siekia 8,8 m., o plotis – 10 m. Šis ženklas įrengtas ant Druskininkų „Snow Arena“ fasado 50 m aukštyje.

Grupės „Happyendless“ sukurtas elektroninis sintezatorius

Elektroninis sintezatorius, kuris, anot muzikantų, yra ypač sudėtingas įrenginys, o pasaulyje galima rasti vos keletą jo analogų.

Eventus Group (Jonely)

Inovatyvūs edukaciniai žaislai, skirti kūrybiškumo ugdymui.

LituanicaSAT-1 – pirmasis lietuviškas palydovas

Palydovas, kurį sukūrė NanoAvionikos ir Vilniaus Universiteto mokslininkai.

DARBUOTOJAI – MŪSŲ STIPRYBĖ

Mes - skirtingi ir individualūs, bet veikdami komandiškai ir profesionaliai, esame sėkminga įmonė. Vertiname profesionalumą ir kuriame sąlygas kiekvieno tobulėjimui. Vidiniai ir išoriniai mokymai, dalyvavimas parodose, konferencijose, dalinimasis patirtimi su verslo partneriais – toks mūsų profesinio augimo kelias! Geriausius sprendimus randame komandiškai. Mums svarbu, kad darbo aplinka būtų patogi ir harmoninga, o mūsų tradiciniai renginiai, vidiniai konkursai ar bendros veiklos po darbo valandų suteiktų mūsų gyvenimui daugiau spalvų. Komandiškai ir profesionaliai – mūsų vertybės, kuriomis tikime ir dalinsimės su tavimi!

Stabiliai augantis Lemona Electronics personalas

LEMONA ELECTRONICS RENGINIŲ AKIMIRKOS

Kosminė Odisėja

Japoniškų automobilių klubo sezono uždarymo šventė

Kauno LEMONA electronics parduotuvės atidarymas!

LEMONA electronics jau 20 metų Šiauliuose!

Lemonadienis 2018

Žiemos šventė 2018

Lemonadienis 2017

KARJERA

Siųsti CV

Domina karjeros galimybės LEMONA electronics įmonėje? Atsiųskite mums savo gyvenimo aprašymą!4 pagrindinės priežastys kodėl verta rinktis LEMONA electronics

Patogus pristatymas. Prekes pristatome visoje Lietuvoje, per siuntų tarnybą arba galite atsiimti mūsų parduotuvėse ir paštomatuose. 

Patikimi. Esame viena didžiausių elektronikos dalių mažmeninės ir didmeninės prekybos įmonė. Garantuojame įsipareigojimų vykdymą. 

Didelis pasirinkimas. Galite rinktis iš maždaug 13 tūkst. prekių pavadinimų, kurias turime sandėliuose ir 5 mln., kurias galime atvežti pagal užsakymą. 

Profesionalus aptarnavimas. Mūsų pardavėjai ne tik paduos prekę, bet ir patars kurią konkrečioje situacijoje geriau pirkti. 

Pastabos ir pasiūlymai