Akcija! EZVIZ kameroms nuolaidos iki -30%

ezviz kameros -30%

„Ezviz“ – patogūs ir saugūs namai su išmaniosiomis kameromis, padedančiomis užtikrinti ryšį su tuo, kas svarbiausia.

Naujoviškas požiūris į namų saugos priemones, prisitaikymas prie šiuolaikinio žmogaus gyvensenos ir inovatyvios technologijos – ambicingas prekės ženklas siekia pirkėjams visuomet siūlyti daugiau. Itin didelės raiškos „Ezviz“ kameros su  Colour Night Vision funkcija ir papildomu LED apšvietimu užkerta kelią neryškiam vaizdui nakties metu ar prasto oro sąlygomis, o dirbtinio intelekto (AI) technologija užtikrina, jog vaizdo kamera ne tik užfiksuos, bet gebės atpažinti, sekti ir reaguoti į objektus. Daugumoje „Ezviz“ kamerų įmontuoti garsiakalbiai su įrašymo funkcija leidžia personalizuoti transliuojamą žinutę, o dviejų krypčių garsiakalbį turinčiose kamerose – net ir bendrauti.

Dviejų lęšių kamera itin ryškiam ir tikroviškam vaizdui, automatinis objektų atpažinimas, vaizdų įrašymas ir saugojimas debesyje bei lengvas kameros valdymas programėle – „Ezviz“ yra viskas, ko reikia patogiam, saugiam ir šiuolaikiškam gyvenimui. Dabar ir LEMONA electronics parduotuvėse.


EZVIZ kameros vidaus naudojimui (Visos kameros)


EZVIZ kameros lauko naudojimui (Visos kameros)


Nepaliekame nei vieno kliento be sprendimo!

Šias ir daug kitų prekių galite įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje. Neradote tinkamo sprendimo ar turite papildomų klausimų? Susisiekite!


Kontaktai fiziniams asmenims

8700 35 035 arba [email protected]

Kontaktai juridiniams asmenims

[email protected]

Informuojame, kad Lemona.lt yra naudojami slapukai (angl. cookies) siekiant suasmeninti turinį ir reklamą bei analizuoti srautą. Daugiau informacijos rasite: Privatumo politika