1
2 3 4 5 6
Rodyti prekių po: 10
20
50 100
Prekė Prekės kodas Kaina (€ ) Kiekis
HONEYWELL-EVOHOME Šildymo sistemos EVOHOME valdymo stotelės komplektas, Wi-Fi, su liečiamu ekranu, Honeywell
-20%
  HONEYWELL-EVOHOME 303.20 €
379.00 €

vnt.
Prekės yra pardavimo padaliniuose ▼

Jei norite namuose turėti "išmanųjį valdymą", Honeywell evohome vadiklis tampa tarsi sistema su "smegenimis", kuri turi galimybę kontroliuoti laiką ir temperatūrą iki 12 šildymo zonų su viena karšto vandens ruošimo zona. Zoninio šildymo valdymui evohome Wi-Fi valdiklis turi eilę savybių, kurios valdymą daro ypač paprastu. Įrašyti zonų pavadinimai parodo kontroliuojamus kambarius ar sritis ir gali apimtii tiek daugelį kambarių vienoje zonoje, tiek vieną kambarį. Zonos gali būti konfigūruojamos nepaisant tam tikrų plotų arba sujungiant eilę kambarių į vieną zoną.

Evohome Wi-Fi valdiklis turi specialų stovą/įkroviklį, bet, reikalui esant (pvz. keičiant nustatymus ar programavimui), yra lengvai nuimamas nuo jo ir gali veikti iš vidinių baterijų iki 6 valandų.

Evohome komplektas naudojamas kartu su OpenTherm Bridge valdymo moduliu, gali valdyti naujos kartos OpenTherm katilus. Šis valdymo metodas užtikrina labai tikslią jūsų katilo temperatūros kontrolę, o tai padeda sutaupyti jūsų lėšas šildymui, tuo pačiu, leidžia pajusti jums didesnį komfortą namuose. Galimybė evohome valdikliui kontroliuoti OpenTherm tipo katilus, suteikė Honeywell evohome sistemai aukščiausią ERP įvertinimą išmaniųjų termostatų valdymo kategorijoje (kai atliekamas minimalus 3-jų šildymo zonų valdymas), kas atitinka ERP VIII klasę.

Prekės aprašymas:

Tipas: ATP921R3100

 

Honeywell evohome nuotolinio valdymo komplektas susideda iš naujausio evohome Wi-Fi kontrolerio ATC928G3000 turinčio savyje termostatą, stalinio stovo ATF800 ir bevielio rėlinio bloko BDR91A1000. Šis aukščiausios klasės išmanusis komplektas leidžia jums valdyti temperatūrą pagal užduotą laiką iki 12 šildymo zonų.

 

Detalus aprašymas:

Honeywell evohome Wi-Fi komplektas (ATP921R3100) yra trečiosios kartos Honeywell evohome kontroleris, kuris yra aprūpintas integruotu Wi-Fi moduliu, o tai reiškia, kad jam nereikalingas atskiras interneto skirstytuvas RFG100.

Honeywell evohome Wi-Fi komplektas leidžia kontroliuoti šildymo sistemos laiką ir temperatūrą iki 6 kartų per dieną, 7 dienas per savaitę per išmanųjį telefoną ar planšetę naudojant Honeywell Total Connect Comfort servisą.

Honeywell evohome Wi-Fi komplektas yra puikus pirmasis žingsnis siekiant sukurti savo idealią namų aplinką su šiuolaikišką evohome sistema, kuri turi viską ko jums reikia, kad sukurti naują arba atnaujinti jau esamą jūsų šildymo valdymą, pakeičiant valdiklius ir termostatus į išmaniuosius, valdomus internetu, evohome komponentus.


Honeywell evohome Wi-Fi valdiklis veikia kaip protingas programuojamas termostatas, su iš anksto susieta beviele rėle BDR91, jūsų šildymo sistemai sukuria tiesioginio valdymo poreikį, tai reiškia, kad ji yra suderinama su visom 230V šildymo sistemomis (S Plan, Y Plan arba Combi Boiler System), o taip pat su žemos įtampos sistemomis.


Valdiklis gali būti naudojamas su staliniu (yra komplekte) ATF800 stovu arba gali būti montuojamas sienoje, naudojant evohome sieninį laikiklį/pakrovėją ATF600. Montuojant šį laikiklį reikės tinklo 230V įtampos sienoje ir 40mm gylio standartinės montavimo dėžutės maitinimo transformatoriaus sumontavimui.

Evohome Wi-Fi valdiklis turi lietimui jautrų spalvotą LCD ekraną. Ramybės būsenoje valdiklis leidžia pasirinkti ekrano užsklandų ir dienos bei nakties režimus. Juos galima pasirinkti rankiniu būdu arba gali būti nustatomi automatiškai. Galima keisti evohome kontrolerio priekinės panelės rėmelio spalvas (pilka, grafito arba juoda), tam panaudojant priekinių dangtelių komplektą ATF700.

 

 

HONEYWELL-HCE80 Bevielis grindinio šildymo valdiklis HCE80R, Honeywell
-20%
  HONEYWELL-HCE80 223.20 €
279.00 €

vnt.
Prekė yra ne visuose pardavimo padaliniuose ▼

Prekės aprašymas:

Tipas: HCE80R

 

Evohome HCE80R grindinio šildymo valdiklis yra belaidis multi-zoninis valdiklis, naudojantis dvipusį duomenų perdavimą radijo kanalu 868MHz dažniu. Bazinėje versijoje galintis kontroliuoti iki 5 grindinio šildymo zonų (maksimaliai 15 šildymo žiedų), o prijungus papildomą HCS80 modulį, praplėsti valdymą iki 8 grindinio šildymo zonų (maksimaliai 24 šildymo žiedai).

 

Detalus aprašymas:

Honeywell evohome grindinio šildymo valdiklis HCE80R gali valdyti bet kokį fiksuoto pamaišymo hidraulinį ('šlapią') grindinio šildymo sistemos (kolektorių) vožtuvą per Honeywell evohome kontrolerius.

Standartiniame išpildyme, evohome valdiklis HCE80R gali valdyti iki 5 grindinio šildymo zonų ir ne daugiau, kaip po tris elektrotermines pavaras MT4-230 vienai zonai. Tačiau su papildomu praplėtimo moduliu HCS80, kontroleris gali valdyti iki 8 grindinio šildymo zonų.
HCE80R komunikuoja su kitais evohome sistemos komponentais, Honeywell sukurtu patikimu belaidžio ryšio protokolu 868MHz dažniu, per išorinę anteną HRA80.
Valdiklyje veikia pažangios kontrolės algoritmas, leidžiantis išlaikyti pastovią nustatytą temperatūrą kiekviename kambaryje.

 

Funkcijos:

 • Lengvas, greitas ir patikimas montavimas dėka bevielio ryšio.
 • Greitas ir patikimas elektros instaliacijos ir sistemos terminalų prijungimas dėka 'clamp' tipo kontaktų.
 • Išorinė antena.
 • Kontroliuoja 5 zonas.
 • Lengvas praplėtimas iki 8 zonų.
 • Valdymas per centrinio evohome valdiklio jutiminį ekraną.
 • Valdymas per išmanųjį telefoną ar planšetę.
 • LED indikacija: maitinimo, darbo režimo, būsenos ir klaidos bei RF patikrinimas.
 • Maksimalus galimų elektroterminių pavarų skaičius - 24vnt. (su HCS80).
 • Elektroterminių pavarų tipo parinkimas - normaliai uždara / normaliai atvira.
 • Siurblio (katilo) valdymas su integruota rėle.
HONEYWELL-HCS80 Šildymo sistemos EVOHOME praplėtimo modulis HCS80, Honeywell
-20%
  HONEYWELL-HCS80 91.20 €
114.00 €

vnt.
Prekė yra ne visuose pardavimo padaliniuose ▼

Prekės aprašymas:

Tipas: HCS80

 

Trijų papildomų zonų praplėtimo modulis grindinio šildymo valdikliui HCE80R.

Detalus aprašymas:

Evohome HCS80 praplėtimo modulis grindinio šildymo valdikliui HCE80R, praplečia valdymo galimybes iki 8-ių valdomų temperatūros zonų (maksimaliai 24 šildymo žiedai).

HONEYWELL-HR91 Bevielė radiatorinė pavara su integruotu termometru HR91, be LCD, Honeywell
-20%
  HONEYWELL-HR91 55.92 €
69.90 €

vnt.
Prekė yra ne visuose pardavimo padaliniuose ▼

Prekės aprašymas:

Tipas: HR91

 

Honeywell evohome radiatoriaus valdiklis HR91 leidžia individualiai, belaidžiu būdu, kontroliuoti vieną radiatorių, kuris gali būti, kaip viena iš išmanaus zoninio šildymo sudedamųjų dalių Honeywell evohome sistemoje.

Detalus aprašymas:

Honeywell evohome radiatoriaus valdiklis HR91 leidžia kontroliuoti atskirus radiatorius ir zonas, naudojant evohome valdiklį, kuris geba kontroliuoti iki 12 šildymo zonų, naudojant keletą HR91 valdiklių. Kiekvienai šildymo zonai galima nepriklausomai valdyti laiką ir temperatūrą iki šešių kartų per parą.

Honeywell evohome radiatoriaus valdiklis yra šiuolaikiškas įrenginys, turintis naują elegantišką dizainą, lyginant su panašaus pobūdžio valdikliais, su labai paprastu valdymu.

HR91 valdiklis turi savo vidinį temperatūros jutiklį ir gali būti tiesiogiai susietas su evohome centriniu valdikliu, patalpų temperatūros kontrolei arba gali būti naudojamas kartu su bet kokiu kitu Honeywell sistemos belaidžiu kambario termostatu.
 

Funkcijos:

 • Įsijungia per kelias sekundes.
 • Naujas patrauklus dizainas su blizgančiu poliruotu paviršiumi.
 • Patogus ir paprastas dviejų mygtukų valdymas.
HONEYWELL-HR92 Beviele radiatorinė pavara su integruotu temperatūros davikliu, Honeywell
-20%
  HONEYWELL-HR92 76.72 €
95.90 €

vnt.
Prekė yra ne visuose pardavimo padaliniuose ▼

Tipas: HR92

 

Honeywell evohome radiatoriaus valdiklis HR92 leidžia individualiai, belaidžiu būdu, kontroliuoti vieną radiatorių, kuris gali būti, kaip viena iš išmanaus zoninio šildymo sudedamųjų dalių Honeywell evohome sistemoje.

Detalus aprašymas:

Honeywell evohome radiatoriaus valdiklis HR92 leidžia kontroliuoti atskirus radiatorius ir zonas, naudojant evohome valdiklį, kuris geba kontroliuoti iki 12 šildymo zonų, naudojant keletą HR92 valdiklių. Kiekvienai šildymo zonai galima nepriklausomai valdyti laiką ir temperatūrą iki šešių kartų per parą.

Honeywell evohome radiatoriaus valdiklis yra šiuolaikiškas įrenginys, turintis naują elegantišką dizainą, lyginant su panašaus pobūdžio valdikliais, yra daug patogesnis, su temperatūros ir kitų parametrų, tame tarpe, kambario pavadinimo atvaizdavimu dideliame šviečiančiame LCD ekrane.

HR92 valdiklis turi savo vidinį temperatūros jutiklį ir gali būti tiesiogiai susietas su evohome centriniu valdikliu, patalpų temperatūros kontrolei arba gali būti naudojamas kartu su bet kokiu kitu Honeywell sistemos belaidžiu kambario termostatu.
 

Funkcijos:

 • Įsijungia per kelias sekundes.
 • Rankinis temperatūros nustatymas bet kuriuo metu.
 • Naujas patrauklus dizainas su blizgančiu poliruotu paviršiumi.
 • Patogus, didelis, reguliuojamo kampo su apšvietimu, lengvai įžiūrimas LCD ekranas.
 • Kalbos pasirinkimas.
 • Rodo zonos (kambario, kuriame sumontuotas) pavadinimą.
 • Pagrindiniai valdymo parametrų nustatymai.
HONEYWELL-HRA80 Antena grindinio šildymo valdikliui HCE80/HCE80R, Honeywell
-20%
  HONEYWELL-HRA80 47.92 €
59.90 €

vnt.
Prekė yra ne visuose pardavimo padaliniuose ▼

Prekės aprašymas:

Tipas: HRA80

 

Išorinė antena grindinio šildymo valdikliui HCE80R.

Detalus aprašymas:

Kadangi grindinio šildymo valdymo modulis HCE80R dažniausiai montuojamas metalinėse kolektorių dėžėse, radijo signalas iš centrinio evohome valdymo modulio gali būti slopinamas. Tai gali įtakoti sistemos patikimam veikimui, esant didesnėm patalpom, kur atstumai tarp sąveikaujančių įrenginių yra didesni. Kad ši komunikacija būtų patikima, naudojama išorinė antena HRA80, kurios pajungimo kabelis gali būti net iki 30m. Antenos matmenys 80x87x28mm.

HONEYWELL-MT4 Elektroterminė pavara 230V, tinka “HEIMEIER” ir “MNG” tipo termostatiniams ventiliams, Honeywell
-20%
  HONEYWELL-MT4 16.72 €
20.90 €

vnt.
Prekės nėra pardavimo padaliniuose ▼

Termoelektrinė pavara valdoma įjungta/išjungta arba impulso pločio moduliaciniu signalu. Ji tinka dvipoziciniam patalpų temperatūros palaikymui įvairiose sistemose kartu su linijiniais 2,5 mm štoko eigos ir M30x1,5 mm sriegio (arba kitokiais naudojant adapterius) vožtuvais bei ventiliais. Pagrindinė taikymo sritis - šildomos grindys.

Pagrindinės savybės:

 • Lengvas montavimas be jokių įrankių
 • Korpusas atsparus drėgmei visose padėtyse (IP44)
 • Specialus laidas užtikrina patogumą montuojant ir aptarnaujant
 • Atskiri modeliai su papildomu kontaktu siurblio arba ventiliatoriaus valdymui
 • Specialūs modeliai sumažintam energijos suvartojimui
 • Atskiri modeliai normaliai uždariems arba atviriems vožtuvams
 • Kompaktiškas dizainas įgalina instaliuoti apribotose erdvėse
 • Gerai matomas indikatorius rodo vožtuvo padėtį ir veikimo tipą
 • Veikia be garso, ilgai ir patikimai
 • Apsauga nuo perkrovimo (4 kV) 230 V modeliams
HONEYWELL-T3 Programuojamas laidinis 7-ių dienų patalpos termostatas T3, Honeywell
-20%
  HONEYWELL-T3 44.72 €
55.90 €

vnt.
Prekės yra pardavimo padaliniuose ▼
Gamintojas - Honeywell, Vokietija Prekės kodas - T3H110A0081 Tipas - laidinis Valdymo būdas - ON/OFF Programuojamas Temperatūros nustatymai - 5-35 ?C Temperatūrų nustatymo žingsnis - 0,5 °C T3 serijos termostatai skirti palengvinti jūsų gyvenimą. P
HONEYWELL-T3R Programuojamas bevielis 7-ių dienų patalpos termostatas T3R, Honeywell
-20%
  HONEYWELL-T3R 76.72 €
95.90 €

vnt.
Prekės yra pardavimo padaliniuose ▼
Termostatas turi didelį ir ryškų ekraną su foniniu apšvietimu ir yra paprastai programuojamas – visa tai užtikrina paprastą jo instaliaciją ir labai intuityvų valdymą. T3 gaminių linija puikiai tinka vartotojams, kurie nori kontroliuoti savo komfortą nuotoliniu būdu su modernaus dizaino, paprastai programuojamu ir lengvai naudojamu gaminiu.
 
Savybės:
Sujungimo su katilu būdas Radijo bangomis
Valdymo būdas ON/OFF
Paros intervalo nustatymo žingsnis 10min.
Paros intervalų skaičius 4
Programavimas Taip
Skirtingų nustatomų temperatūrų skaičius 4
Temperatūrų nustatymo žingsnis, °C 0,5
Temperatūros reguliavimo ribos, °C 5-35
Temperatūros jautrumas, °C -
Maitinimas 2xAA 1,5V
HONEYWELL-T87 Bevielis skaitmeninis termostatas T87RF, Honeywell
-20%
  HONEYWELL-T87 67.92 €
84.90 €

vnt.
Prekė yra ne visuose pardavimo padaliniuose ▼

Prekės aprašymas:

Tipas: T87RF2025

 

Honeywell evohome termostatas T87RF2025, tai 'Round' tipo belaidis vienos zonos termostatas, skirtas naudoti tik su Honeywell evohome sistema.

Detalus aprašymas:

Honeywell evohome vienos zonos termostatas T87RF yra elegantiškas ir paprastas įrenginys, leidžiantis labai tiksliai kontroliuoti jūsų šildymo sistemą. Tai savarankiškas bevielis vienos zonos kambario termostatas, kuris gali būti naudojamas su egzistuojančiais šildymo sistemos valdikliais ir gali būti sumontuotas bet kurioje jūsų namo dalyje.

Vienas iš optimaliausiu vienos zonos termostato panaudojimu yra susieti jį su interneto moduliu RFG100, ko pasekoje, paprastas bevielis termostatas patampa belaidžiu 'nuotoliniu programuojamu termostatu'. Tai leidžia vartotojui kontroliuoti šildymo laiką ir temperatūrą iki 6 kartų per dieną, 7 dienas per savaitę per išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį, naudojant Total Connect Comfort App servisą. (RFG100 modulis įsigyjamas atskirai).

T87RF vienos zonos termostatas 100% suderinamas su visa Honeywell evohome sistema ir gali būti susietas tiesiogiai su evohome Centriniu valdymo pultu, perduodant jam temperatūros duomenis, būti sensoriumi radiatorių valdikliams HR92, kontroliuoti zoninio vožtuvo valdomas zonas, valdyti šildytuvus, kontroliuoti grindinio šildymo zonas ir daug daugiau!

 

Funkcijos:

 • Labai paprasta naudoto sąsaja.
 • Maitnamas iš baterijos su baterijos iškrovos indikatoriumi. Baterijos tarnavimo laikas apie 2 metai.
 • Išorinis termostato korpuso žiedas kartu yra valdymo ratukas, paprastam temperatūros reguliavimui: dešinėn - temperatūra pakeliama, kairėn - mažinama.
 • Nereikia programavimo. Ekrane baterijų būseną ir belaidžio ryšio (RF signalo) patikra.
 • Reguliuojamas temperatūros intervalas yra 5 - 35° C, reguliavimo žingsnis kas 0,5° C.
 • Energijos taupymo TPI kontrolė.
 • Užprogramuotos reikšmės stabdymo funkcija, t.y., kad kambario temperatūra neviršytų arba nebūtų žemesnė už nustatytą.
HONEYWELL-Y87 Vienos zonos nuotolinio, internetinio valdymo termostato komplektas Y87, Honeywell
-20%
  HONEYWELL-Y87 183.20 €
229.00 €

vnt.
Prekė yra ne visuose pardavimo padaliniuose ▼
Šis Honeywell evohome vienos zonos nuotolinio termostato komplektas yra pats populiariausias komplektas, ir tai susiję su komplekte esančių inerneto moduliu RFG100. Tokios komplektacijos išdava yra mobilioji prieigą, kuomet paprastas bevielis termostatas
HONEYWELL-ZPFL1 Nešiojamas degių dujų nuotėkio ieškiklis EZ Sense, Honeywell
-20%
  HONEYWELL-ZPFL1 51.20 €
64.00 €

vnt.
Prekės yra pardavimo padaliniuose ▼
Dujų nuotekio daviklis sugebantis pastebėti Metano, Butano, Propano bei kitas degias dujas. Naudoja dvi AA tipo Alkaline baterijas. Veikimo trukmė 4 val.
T6360A1004 Patalpos termostatas T6360A 10-30°C 10A 230Vac Honeywell
-20%
  T6360A1004 19.99 €
25.00 €

vnt.
Prekės yra pardavimo padaliniuose ▼
Vienas tiksliausių ir patikimiausių mechaninių kambario termostatų esančių rinkoje
Skirtas valdyti elektros prietaisus priklausomai nuo kambario temperatūros, reguliuojamų temperatūrų diapazonas nuo +10 iki +30°C , Diferencialas <1°C, Maksimalus kontaktų apkrovimas šildymui 10(3)A 250 Vac, vėsinimui 6(2)A 250Vac
XX-027 Lazerinis šviesos efektas, 110-240Vac, Žalias + Raudonas
-40%
  XX-027 28.20 €
47.00 €

vnt.
Prekės yra pardavimo padaliniuose ▼
valdomas garsu; žalias lazeris 50mW (532nm); raudonas lazeris 100mW (650nm); maitinimo šaltinis 110-240Vac 5Vdc; matmenys 110x90x50mm; svoris 320g
BVS-548 Automobilio parkavimo kamera su radarais 2-jų zonų ir numerio rėmeliu
-17%
  BVS-548 39.00 €
47.00 €

vnt.
Prekės yra pardavimo padaliniuose ▼

Reversinė kamera yra šiuolaikiška automobiliams skirta parkavimo sistema. Įrenginys palengvina atliekant atbulinės eigos manevrus. Komplektas pritaikytas montuoti keleiviniuose automobiliuose bei prikabinamuose furgonuose.

 

Techniniai duomenys:

Kamera:

- Vaizdo jutiklis: 1/3 colio CMOS
- Rezoliucija: 648x488
- Matavimo plotas: 4.9x3.7m
- Objektyvas: F=1.9mm / F=2.0
- Signalo sistema: PAL
- Horizontali sinchronizacija (kHz): 15625/15734
- V-Sync (Hz): 50/60
- Automatinis stiprintuvo valdymas ir apšvietimo reguliavimas
- Horizontalus apibrėžimas: 480 TV linijos
- Minimalus apšvietimas : 0,01 liukso
- Signalas / triukšmas: <48,0 [dB]
- Vaizdo jutiklio kampas: 170°
- Horizontalus matymo kampas: 120°
- Vertikalus žiūrėjimo kampas: 90°
- įstrižainės kampas: 165°
- Atsparumo vandeniui klasė: IP67
- Įtampos diapazonas: 9-15Vdc
- Vaizdo išvestis: 1.0Vp-p / 75Ω
- Darbinė temperatūra: -20 ~ +70°C, RH 95% Maks
- Sandėliavimo temperatūra: -30 ~ +80°C, RH 95% Maks

jutiklis

- Įtampos diapazonas: 9-15Vdc
- Įtampa: 12Vdc
- Energijos sąnaudos: maks. 1.5W
- Matavimo plotas: 0.4-2.0m
- Signalizacijos atstumas: 0-2m
- Ekrano režimas: bet koks TFT tipas
- Jutiklio skersmuo: 19mm
- jutiklio kampas : X, Y, 60 laipsnių
- Darbo temperatūra : -30°C ~ +80°C
- Signalizacijos tipas : garsinis
- Apsaugos stiprumas: 65dB

MVH-S120UBW Automobilinis grotuvas PIONEER FM, Flac/Mp3/USB/Aux 4x50W Android
-17%
  MVH-S120UBW 55.50 €
67.00 €

vnt.
Prekės yra pardavimo padaliniuose ▼

Specifikacijos

Pažangi nuotolinio valdymo programa („Pioneer ARC“)
Pažangi nuotolinio valdymo programa („Pioneer ARC“) „Pioneer“ patobulinta nuotolinio valdymo („Pioneer ARC“) programa konvertuoja jūsų suderinamą „Android“ išmanųjį telefoną į galingą jutiklinio ekrano nuotolinio valdymo pultą, kuris leidžia lengvai valdyti ir pritaikyti suderinamos „Pioneer“ stereofoninės sistemos funkcijas.
Suderinamas su „Android“
Suderinamas su „AndroidConnect“ ir klausykite savo įrenginyje saugomos muzikos, nereikalaudami programos
USB įvestis
USB įvestisPrijunkite, įkraukite ir prijunkite savo USB įrenginį, kad galėtumėte mėgautis muzika ir vaizdo įrašais.
5 juostų grafinis EQ
5 juostų grafinis ekranas. Norėdami tiksliau pritaikyti muziką, išsamiai sureguliuokite garso išvestį.
FLAC
FLAC Mėgaukitės skaitmeniniais garso failais savo automobilyje su atkūrimo išvestimi, turinčia kompaktinę disko kokybę, nereikia konvertuoti.
Mechafree
„Mechafree“Šis produktas yra skirtas šiuolaikiniams skaitmeninės muzikos formatams.
Trumpa važiuoklė
Trumpa važiuoklė. Mažas šio produkto gylis leidžia lengvai ir lanksčiai montuoti.
Nuimamas skydelis nuo vagystės
Nuimamas skydas apsaugos nuo vagystės.
MVH-S320BT Automobilinis grotuvas PIONEER FM, Flac/Mp3/USB/Aux 4x50W su BLUETOOTH, Android
-13%
  MVH-S320BT 84.00 €
97.00 €

vnt.
Prekės nėra pardavimo padaliniuose ▼

MVH-S320BT skaitmeninės laikmenos imtuvas pasižymi „Pioneer Smart Sync App“ suderinamumu, MIXTRAX®, įmontuotu „Bluetooth®“.

 

„Pandora“ logotipas

Geresnė nei kada nors klausymo patirtis

„Pandora“ yra asmeniniams poreikiams pritaikytas interneto radijas, skirtas padėti atrasti naują muziką, kuri jums patiks sumaišyta su jau pažįstama muzika. Naudodami „MVH-S320BT“, galėsite mėgautis puikia garso kokybe ir visiškai valdyti „Pandora“ patirtį automobilyje tiesiai iš imtuvo jutiklinio ekrano. Galite duoti takelius „nykščiais aukštyn“ arba „nykščiais žemyn“, pažymėkite dainą žymą, kad galėtumėte ją nusipirkti vėliau, lengvai perjungtumėte suasmenintas radijo stotis ir galėtumėte peržiūrėti visus takelio duomenis ir albumo iliustracijas.

SUŽINOKITE DAUGIAU

„Pandora“ yra suderinama su „Apple iOS“, taip pat su „Android“ įrenginiais, palaikančiais „Bluetooth Serial Port Profile“ (SPP). Tiesiog atsisiųskite nemokamą „Pandora“ radijo programą į „iPhone“ ar „Android“ įrenginį, prisijunkite prie „MVH-S320BT“ ir perkelkite savo muziką į kitą lygį.

Norėdami gauti daugiau informacijos ir užsiregistruoti nemokamai, apsilankykite pandora.com.

 

„Bluetooth“ logotipas

Skambinimas laisvų rankų įranga ir garso transliacija

Laikykitės saugos ir laikykitės vietinių laisvų rankų įrangos įstatymų, naudodami įmontuotą „Bluetooth“ (HFP). Lengvai sujunkite „Bluetooth“ telefoną su MVH-S320BT ir nereikia atlikti sudėtingų nustatymų. Kai registruotas „Bluetooth“ įrenginys yra arti imtuvo, automatinio ryšio funkcija automatiškai suporuoja du įrenginius.

„Bluetooth®“ belaidė technologija, naudodama skambutį laisvų rankų įranga, belaidę garso transliaciją (A2DP) su atlikėjo, albumo ir dainų paieška *, paprastą poravimą ir valdant garso įrašą (AVRCP profilis), padarė gyvenimą automobilyje daug patogesniu.

„MVH-S320BT“ su „Bluetooth“ taip pat apima aukščiausios kokybės skambučių priėmimą naudojant „Wide Broadpeake“ laisvųjų rankų profilį 1.6. Plačiajuostė kalba beveik dvigubai padidina įprasto „Bluetooth“ skambučio dažnių juostos plotį (palyginti su skambučiais be plačiajuosčio ryšio) **.

Kitos funkcijos apima galimybę belaidžiu būdu naršyti muzikos bibliotekas išmaniuosiuose telefonuose.

* Paieškos funkcijos priklauso nuo telefono.
** Skambučio kokybė priklauso nuo belaidžio ryšio tiekėjo palaikymo HFP 1.6.

 
Spotify

„spotify“ logotipas

Spotify

„Spotify“ suteikia jums visą muziką, kurios jums kada nors prireiks. Suraskite mėgstamas dainas akimirksniu arba leiskite „Spotify“ jums atkurti ką nors puikaus. Palaikydami „Spotify“, tiesiog prijunkite savo suderinamą išmanųjį telefoną prie „Pioneer“ automobilio stereofoninio imtuvo, kad savo važiavimą užpildytumėte viskuo, pradedant klasikiniais takeliais ir baigiant naujausiais hitais. Gali būti taikoma papildoma prenumerata.

 
1 lanko programa

1 lanko programa

„Pioneer Smart Sync“

„Pioneer Smart Sync“ yra labai patobulinta technologija, kuri susieja jūsų išmanųjį telefoną su „Pioneer“ automobilio garso ir pramogų sistemomis. Panaudojus daugiau savo išmaniojo telefono funkcijų, jis plečiasi, tobulėja ir suteikia malonumą kiekvienai akimirkai, kurią praleidžiate automobilyje. Naudodamiesi „Pioneer Smart Sync“ programa, automobilyje galite kartu pateikti savo išmaniojo telefono žemėlapius, pranešimus ir muziką. Norėdami sužinoti daugiau apie „Pioneer Smart Sync“ programą, apsilankykite www.pioneer-carglobal.com/pss .

Atsisiųskite „Pioneer Smart Sync“ programą iš „Apple ® App Store“ ir „Google Play Store“.

 

Atsisiųskite „App Store“   Gaukite jį „Google Play“

 
Išmaniojo telefono valdymas

Išmaniojo telefono valdymas

Prieikite prie muzikos savo išmaniajame telefone tiesiai iš „Pioneer“ imtuvo. Ieškokite atlikėjo, albumų ir dainų naudodamiesi intuityvia „Pioneer“ sąsaja. Naudodami „Pioneer“ imtuvus, savo išmaniajame telefone taip pat galite pasiekti ir valdyti pasirinktas muzikos ir radijo programas.

 

„Android“ muzikos logotipas

„Android“ muzikos palaikymas

Įrenginių, kuriuose veikia 4.0 ar naujesnės versijos „Android“ OS, vartotojai gali prisijungti prie „MVH-S320BT“ ir klausytis įrenginyje saugomos muzikos, nereikalaudami programos. Procesas įmanomas naudojant „Media Transfer Protocol“ (MTP), kuris leidžia imtuvui atpažinti „Android“ išmanųjį telefoną kaip muzikos kaupimo įrenginį. Valdykite tokias pagrindines funkcijas kaip FF, REW, „Play“, „Pause“, „Random Play“ ir „Pakartokite“ ir peržiūrėkite tokią metaduomenų informaciją, kaip takelis, atlikėjas ir albumo pavadinimas.

 

„mixtrax“ logotipas

Neišleisk vakarėlio!

„MIXTRAX ®“  yra novatoriška „Pioneer“ technologija, sukurianti nepertraukiamą jūsų muzikos bibliotekos derinį su daugybe didžėjų įkvėptų efektų. Pasinaudojęs turtingu „Pioneer“ didžėjaus palikimu ir mūsų aistra muzikai, „MIXTRAX“ automobilyje esantiems suteikia unikalią DJ įsiklausymo patirtį. „MIXTRAX“ perima muziką iš „iPhone“ arba USB įrenginio ir atkuria ją su pridėtais perėjimais ir efektais, sukurdamas virtualų didžėjų „Pioneer“ imtuvo viduje.

„MIXTRAX“ leidžia automatiškai permaišyti takelius ypač greitai ir lengvai. Tiesiog prijunkite USB suderinamą įrenginį ir klausykitės, nes takelius jungia įvairūs atsitiktiniai garso efektai, nepertraukiamai grodami, kad griovelis veiktų visu greičiu.

MIXTRAX taip pat pasižymi klubinio stiliaus apšvietimu, kuris padidina nuotaiką, sukuriant dinamišką šokių klubą primenantį apšvietimo efektą. Kai prasideda MIXTRAX, lemputės pradeda pulsuoti muzikos ritmu, sukurdamos papildomą pramogų lygį. Pasirinkite iš kelių apšvietimo variantų šablonų iš garso slėgio lygio arba žemųjų dažnių sinchronizacijos režimų.

Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite:

„MIXTRAX“

 

Automatinis USB jungiklis

Imtuve taip pat yra USB automatinio jungiklio funkcija, taigi, kai telefonas yra prijungtas per USB, klausytojas turi galimybę pasirinkti, ar imtuvas naudoja telefoną kaip šaltinį, ar tik įkrauna įrenginį.

 
„Flac“ palaikymas

FLAC kodeko palaikymas

„Pioneer“ stereo imtuvai patobulina automobilio garso įrašą su nuostabiu garso atkūrimu, turėdami galimybę atkurti 50–60% mažesnius nei WAV failus FLAC („Free Lossless Audio Codec“) failus, tačiau išsaugodami originalių garso šaltinių vientisumą. FLAC atkūrimas iki 44,1 kHz atrankos dažnio ir 16 bitų spartos failams, saugomiems USB nykščio diske.

 

Dėmesio: prieš naudojimą perskaitykite naudojimo vadovą, taip pat visas instrukcijas ir atsargumo priemones. Atkreipkite dėmesį į kelią, ribokite žvilgsnius į įrenginį ir nenaudokite jokių funkcijų, jei jo negalima saugiai ir teisėtai valdyti jūsų buvimo vietoje ir aplinkoje. Klaidingas vairavimas gali sukelti sunkius sužeidimus, įskaitant mirtį. Tam tikros funkcijos, tokios kaip vaizdo įrašų atkūrimas ir klaviatūros įvestis, yra apribotos naudojant stovėjimo stabdžių blokavimo sistemą.

PROF-2525-3Ms Profilis aliuminis anoduotas LED juostoms paviršinis 25x25mm, 3m
-33%
  PROF-2525-3Ms 14.69 €
21.99 €

vnt.
Prekės nėra pardavimo padaliniuose ▼
PROF-2525-COVER3 Dangtelis, baltas, LED profiliui PROF-2525, 3 metrai
-33%
  PROF-2525-COVER3 14.69 €
21.99 €

vnt.
Prekė yra ne visuose pardavimo padaliniuose ▼
PROF-SR16-1M Profilis aliuminis anoduotas LED juostoms kampinis SR16 1m
-30%
  PROF-SR16-1M 2.79 €
3.99 €

vnt.
Prekės yra pardavimo padaliniuose ▼
16x16x10.2mm, 90° Parduodamas be dangtelio bei kitų priedų
1
2 3 4 5 6
Rodyti prekių po: 10
20
50 1004 pagrindinės priežastys kodėl verta rinktis LEMONA electronics

Patogus pristatymas. Prekes pristatome visoje Lietuvoje, per siuntų tarnybą arba galite atsiimti mūsų parduotuvėse ir paštomatuose. 

Patikimi. Esame viena didžiausių elektronikos dalių mažmeninės ir didmeninės prekybos įmonė. Garantuojame įsipareigojimų vykdymą. 

Didelis pasirinkimas. Galite rinktis iš maždaug 13 tūkst. prekių pavadinimų, kurias turime sandėliuose ir 5 mln., kurias galime atvežti pagal užsakymą. 

Profesionalus aptarnavimas. Mūsų pardavėjai ne tik paduos prekę, bet ir patars kurią konkrečioje situacijoje geriau pirkti. 

Pastabos ir pasiūlymai